Karta tarota Wisielec symbolika

Karta tarota Wisielec symbolika

Symbolika i znaczenie karty Wisielec

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest numerem 12. Symbolizuje pasywność lub zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to czas, w którym utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Pojawia się ochota uwolnienia się. Nie mamy chęci oglądać nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta symbolizuje przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego wydarzenia. Postarajmy się zerknąć na to z innej perspektywy. Niełatwe położenie, chęć przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skoncentrujmy się na podświadomości. Przemyślmy życie. Pomoże to w lepszym pojęciu sytuacji. Zawieszony nierzadko ukazuje dobrowolne poświęcanie się.

Wisielec: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie skupiona na duchowej sferze życia. Niewiele się uzewnętrznia. Wyłącznie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą nierzadko błądzi myślami. Utknęła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie apatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać ze względu na to, iż lubi się poświęcać.

Wisielec tarot przeznaczenie

Karta uprasza, żeby zatrzymać się i przemyśleć życie. Podjęte działania nie przyniosą spodziewanych wyników. Jeżeli wysłaliśmy list, to może zaginąć bądź zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własną działalność, to możemy długo czekać na odpowiedź bądź otrzymać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, w którym utkniemy w miejscu. Czasami mówi o tym, że coś cennego zostanie nam odebrane.

Wisielec rada

Jeśli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to najważniejsze okaże się ustanie na boku. Należy przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to zbyt mało, żeby w pełni pojąć znaczenie istotnych zdarzeń. Z tego powodu subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Karta Wisielec: finanse

Zawieszony to czas, gdy czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia tylko po to, żeby mieć za co żyć. Totalny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co oczekiwać na zmianę stanowiska lub pracy. Dla osób szukających zatrudnienia prawdopodobne jest, iż jeszcze długo przyjdzie im czekać na odpowiedź.

Wisielec a relacja uczuciowa

W stałych związkach nierzadko reprezentuje przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się niechęć do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to pozytywne, ponieważ odczuwamy bezpieczeństwo i zadowolenie, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie silną stroną związku w nadchodzącym czasie.

Wisielec na miłość

Zawieszony często przepowiada zastój w uczuciach. Jeśli do tego czasu udaliśmy się na pierwszą randkę, to musimy poczekać na następny krok. Czasem może oznaczać, że ta osoba niczym nowym nas nie zadziwi. Cała jej osobowość prędko zostanie odkryta. Dla zagorzałych samotników również nie ma dobrych informacji. Niechęć do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie