Karta tarota Koło fortuny symbolika

Karta tarota Koło fortuny symbolika

Symbolika i znaczenie karty Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Uosabia Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasami doświadczamy chwil obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi rozrywający serce ból, rozpacz, depresja, żal, złość. Sugeruje, że człowiek nie ma kontroli nad swoim życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wcielone w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać i smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia wskazuje na załamujące poczucie bezsilności, w stosunku do własnego losu. Karta jednak daje nadzieję na to, że potężna, niszcząca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca cudownej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Koło fortuny rada

Koło Fortuny uprasza, żeby zachować pozytywne podejście do życia. W przeciwnym przypadku tak jak magnes będziemy przyciągać złą energię (wydarzenia, los). Skończył się pewien okres, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze uwarunkowane jest od naszego nastawienia.

Koło fortuny na miłość

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nastąpić. Wszechświat szykuje dla nas coś istotnego. Dzięki temu zdobędziemy cenną mądrość na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się na przekór naszej woli bądź pragnieniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeżeli nie poddamy się zmianom, to los sam je wyegzekwuje. Uosabia koniec oraz początek. W miłości może więc oznaczać koniec związku/wejście w związek.

Koło fortuny: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Potrafi wyciągnąć wnioski z pozornie mało znaczących sytuacji. Nawet jeżeli są nieprzychylne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy i odpowiedniej interpretacji wielokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak wielokrotnie nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Koło fortuny tarot przeznaczenie

Koło Fortuny pokazuje zdarzenia, nad którymi nie panujemy. Nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Niejednokrotnie ukazuje, iż konieczna jest zmiana drogi, którą podążamy. Możemy być mocno zaskoczeni rozwojem zdarzeń. W dobrym aspekcie uosabia nadarzające się okazje.

Koło fortuny a relacja uczuciowa

Karta oznacza przemiany przynoszące za sobą szczęście. Czasem opowiada o tym, że przeznaczenie złączyło dwoje ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, dlatego możemy dostrzegać partnera w innym świetle. Koło Szczęścia wielokrotnie szykuje test dla nas bądź też naszej drugiej połowy. Dlatego jest zalecane, żeby wzmocnić więzi i przygotować się na każdą możliwość.

Karta Koło fortuny: finanse

Karta zwiastuje zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy oczekiwać innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, benefity w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie