Karta tarota Sąd ostateczny symbolika

Karta tarota Sąd ostateczny symbolika

Symbolika i znaczenie karty Sąd ostateczny

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest cyfrą 20. Jest to wyższy poziom świadomości. Należy pomyśleć nad własnym postępowaniem. Co przyniosą nasze czyny? Jaki będzie ich rezultat? Złe zachowania powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą zraniliśmy. Możemy zapytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego sobie życzy? Karta uprasza o jeszcze jeden powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawienie popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zamknąć ten rozdział i rozpocząć wszystko od nowa. Tak, by przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Karta Sąd ostateczny: finanse

W sferze zawodowej nastąpią rozliczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, czyli zakończyć pewien okres. Równie dobrze możemy zyskać nowe perspektywy. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na właściwym stanowisku. Z tego powodu przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest prawdopodobna.

Sąd ostateczny tarot przeznaczenie

Nastąpią ważne zmiany w życiu. Właściwie wszystkiego można się spodziewać. Jest to zakończenie i rozpoczęcie czegoś nowego. Początek albo koniec. Małżeństwo albo rozwód. Praca lub też bezrobocie. Spotkanie kogoś wartościowego lub wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat nieszczerego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Sąd ostateczny rada

Dzisiaj może przydarzyć się szansa do tego, żeby rozwiązać problem. Dlatego należy obserwować otoczenie, analizować i sprawdzać, czy nadszedł ten moment? Czy świat ułoży ciąg zdarzeń tak, byśmy mogli z niego czerpać i zakończyć trudne sprawy? Warto poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat chce nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i posłusznie kroczmy za nim. Nadchodzi coś dobrego!

Sąd ostateczny na miłość

Trzeba poprosić Wszechświat o odnalezienie miłości. Niech ukaże nam właściwą drogę. Karta nierzadko reprezentuje zupełną świadomość. Z tego powodu łatwo będzie zauważyć intencje spotkanej osoby. Jeśli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, w którym poznamy jego prawdziwe oblicze. Szlachetne, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym przypadku maska odsłoni okropną osobowość.

Sąd ostateczny a relacja uczuciowa

Nagłe zmiany. Związek, który wygasał, może rozpalić się na nowo. Karta może uosabiać małżeństwo, narodziny dziecka. Jednakże zmiany nie muszą być dobre. Mogą działać odwrotnie. Sąd Ostateczny może więc reprezentować rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Powinno się przemyśleć sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Sąd ostateczny: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce podzieli się z nami szczęśliwą wieścią – znalazła już powołanie. Czuje, iż jest we właściwym miejscu. Wyznaje zasady, którym jest niesamowicie wierna. Niełatwo zmienić taką osobę. Sąd Ostateczny opowiada o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie