Karta tarota Sprawiedliwość symbolika

Karta tarota Sprawiedliwość symbolika

Symbolika i znaczenie karty Sprawiedliwość

Sprawiedliwość oznaczona jest cyfrą 8. Oznacza harmonię. Opowiada o tym, że każdy człowiek ma system zasad moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie odpowiedniej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze zachowanie. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy dostać interesujący bonus (przychylność) bądź też dotkliwą karę. Karta nakłania do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest dawanie ulgi osobie, która jest wieloletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Nierzadko prosi o to, by budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Sprawiedliwość: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie bezbłędna w kwestii sprawiedliwości. Dlatego może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest właściwa ocena sytuacji oraz postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym uczuć nieomylnie dostrzeże prawdę.

Sprawiedliwość na miłość

Karta czasami wskazuje na ślub cywilny. Nie ma sensu szukać w tej karcie porywów miłości, gdyż zwykle odpowiada za surową, chłodną, lecz bezpośrednią opinię/kalkulację. Stąd właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednakże istnieje kilka zalet tej sytuacji. Przykra, ale szczera prawda pomaga w rozwoju. Słodkie kłamstwa są miłe, lecz w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania oraz cierpienie.

Karta Sprawiedliwość: finanse

W pozytywnym znaczeniu pokazuje zakończenie pewnych spraw. Z tego powodu może oznaczać oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym aspekcie przepowiada, iż czeka nas nawał obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. zabranie premii, zdegradowanie.

Sprawiedliwość tarot przeznaczenie

Nadszedł okres, w którym zagości porządek. Posprzątamy nużący bałagan, by w końcu o nim zapomnieć i zaprosić w jego miejsce zdrową równowagę. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca nierozwiązanych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

Sprawiedliwość a relacja uczuciowa

Sprawiedliwość opowiada o tym, iż zdobycie szczęścia i satysfakcja jest możliwe jedynie wtedy, kiedy partnerzy w takim samym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera lub też innymi podłymi zachowaniami. Wszechświat ma już przygotowany plan w celu ukarania go. Skrucha albo rosnąca pokora nic nie zdziałają. Nadszedł czas, żeby rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta uprasza o szczerość, wyrozumiałość w relacji. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji powinno się przeanalizować za i przeciw.

Sprawiedliwość rada

W ocenie sytuacji przeszkadzają uczucia, przywiązanie, poczucie winy lub też postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Należy odrzucić uczucia, aby obiektywnie popatrzeć na sytuację. Niezależnie od tego, jak bardzo źle się czujemy, niezbędne jest zauważenie prawdy. Powinno się również zastanowić się nad tym, w jaki sposób uzyskać równowagę.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie