Karta tarota Głupiec symbolika

Karta tarota Głupiec symbolika

Symbolika i znaczenie karty Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Zwiastuje rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się pewien etap w życiu, a rozpoczyna coś całkowicie nowego. Może chodzić o nowy związek, zainicjowanie nowego projektu bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to ostateczne pozostawienie za sobą tego, co było. Głupiec jest osobą dosyć naiwną bez doświadczenia życiowego. Jednak charakteryzuje ją pasja, ufne spoglądanie w przyszłość. Ma w sobie niezrównaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi realistycznie ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie może ponieść.

Głupiec: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia dojrzale, logicznie i rozsądnie. Może posiadać duszę młodzieńca lub po prostu być młodym człowiekiem. Kocha rozrywkowy styl życia, zbyt wiele czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz konsekwencjach.

Karta Głupiec: finanse

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, znalezienie pierwszej pracy. Rozrzutność i brak kontroli nad finansami. Jest to okres nabierania nowych umiejętności i nabierania doświadczenia zawodowego.

Głupiec na miłość

Wędrowiec dodaje nieco otuchy. Wszystko można rozpoczynać od nowa. Nie ma ograniczonej ilości prób. Zachęca do tego, aby zapomnieć o cierpieniu i mimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez analizowania trzeba podjąć działanie. Nie analizować, ale działać! Może wskazywać na pierwsze współżycie seksualne. Jest to pomyślny czas na romans po to, by posiadać cudowne wspomnienia oraz nabrać pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Głupiec a relacja uczuciowa

Głupiec niejednokrotnie zwiastuje chęć zakończenia relacji. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły należy zrobić to od razu. Nie zastanawiajmy się, co będzie dalej i nie obawiajmy się wkroczyć w nieznane. Karta nie przepowiada negatywnych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeżeli jest to początek związku, karta może sygnalizować pierwsze zbliżenia seksualne lub też eksperymenty w sypialni.

Głupiec rada

Wcielajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozum potrafi odebrać zupełnie radość z życia. Z tego powodu trzeba poświęcać czas na przyjemności. Głupiec uprasza, by otworzyć się na nowe i pokonać strach.

Głupiec tarot przeznaczenie

Nadchodzą nowe zdarzenia. Zakończenie pewnego okresu i zapoczątkowanie czegoś nowego. Może to być związek, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Ponadto, zdarzenia te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, żeby zdobyć doświadczenie. Wędrowiec radzi, aby nie podchodzić zbyt serio do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie