Karta tarota Moc symbolika

Karta tarota Moc symbolika

Symbolika i znaczenie karty Moc

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą 11. Oznacza współpracę między ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, iż jeśli harmonia pomiędzy nimi zostanie zniszczona, zaczynamy częściej chorować oraz dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, by ujarzmić nasze pragnienia. Oczywiście w celu zachowania równowagi. Moc chce, byśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie nosimy. Pomogą one zwalczyć wszystkie kłopoty. Niezależnie od ich znaczenia. Nic nie jest w stanie sprawić, byśmy upadli na kolana.

Moc a relacja uczuciowa

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas skrzywdziła. Pamiętajmy, że to uczucie może działać destrukcyjnie. Miłość należy znaleźć przede wszystkim w sobie. Dopiero potem obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla związku karta sygnalizuje czas miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w wyolbrzymiony sposób.

Moc rada

Postarajmy się stworzyć harmonię. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim dookoła, czym w rzeczywistości się pasjonujemy. Lepiej zatrzymać ten sekret dla siebie a talenty oraz zaangażowanie wykorzystywać w określonym, schowanym przed światem celu. Karta prosi jednakże, aby nie obawiać się działania. Jednakże trzeba zachować rozwagę.

Moc na miłość

W pozytywnym aspekcie karta symbolizuje, że uda nam się w końcu uznać swoje ciało za coś szczególnego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy w swoje ręce i sami rozpoczniemy miłosną przygodę. Jest to okres, w którym nabieramy skłonności do egzaltacji. Dlatego najlepiej już na początku zakomunikować, iż jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Karta Moc: finanse

Moc może uosabiać troszczenie się o ludzi lub zwierzęta w miejscu pracy. Zyskamy dobre wyniki w pracy i w pełni oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery finansowej przepowiada to poprawienie się sytuacji materialnej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Moc: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie kobietą, która umie idealnie kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i usilnie się go trzymać. Cechuje ją determinacja. Z tego powodu sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

Moc tarot przeznaczenie

Nadciąga okres, który wymaga od nas nałożenia na siebie wyjątkowej dyscypliny, uporu i woli walki. Przeciwności wreszcie uda nam się przezwyciężyć jednak nie będzie to łatwe. Siła czasami opowiada o tym, iż potrafimy nieumyślnie zdradzić czyjąś tajemnicę, nie umiemy trzymać języka za zębami.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie