Karta tarota Mag symbolika

Karta tarota Mag symbolika

Symbolika i znaczenie karty Mag

Mag (Magik) oznaczony jest cyfrą jeden. Reprezentuje człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co niewiadome, mistyczne. Często przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bezustannie poszerza wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora oraz wyciąga wnioski. po czym przekazuje ją innym. Mag wywiera wpływ na otoczenie, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym znaczeniu jest manipulatorem. Karta stara się nam przekazać, że mamy wszechstronne zdolności. Jeśli szukamy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko poszukiwać – jedynie my możemy to zrobić. Nasze perspektywy są ogromne. Wykorzystujmy właściwie naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najodważniejsze zamierzenia.

Mag tarot przeznaczenie

Mag opowiada o tym, że jest to czas, w którym dużo będzie się działo. Trudno będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy bezustannie czymś się zajmować. Czeka nas szukanie własnego miejsca na ziemi. Zamiary zakończą się realizacją oraz sukcesem. Jest to czas, w którym możemy odkryć, czym w rzeczywistości powinniśmy zajmować się w życiu.

Mag na miłość

Pytając o zamiary drugiej osoby, powinno się przyjrzeć się sąsiadującym kartom. W negatywnym aspekcie mag może próbować nas oczarować, dokonując najgorszych czynów – manipulowania oraz kłamania. W pozytywnym aspekcie może oznaczać, iż posiadamy niezbędne narzędzia do zbudowania solidnego związku i zapobiegania kłopotom, zanim przybiorą na sile.

Mag: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się kreatywnością oraz pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – ciężko się dziwić, gdyż została obdarowana urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, także może pracować jako lekarz. Tajemniczość idealnie pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Umie przyciągnąć tłum.

Mag rada

To dobry dzień na działanie. Podjęcie nowego przedsięwzięcia, demonstracje talentów. Ukażmy światu bezkres talentów. Jeżeli podejmiemy wyzwanie, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – powinno się połączyć umiejętności z niezłomnością.

Karta Mag: finanse

Pozytywny czas w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, gdzie trzeba wykazać się nadzwyczajnymi umiejętnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny wynik), ujawnienie zdolności w nowej pracy, satysfakcja szefa. Osiągniemy to, czego pragnęliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Mag a relacja uczuciowa

Karta pokazuje kreatywność, także nie powinniśmy narzekać na nudę w związku. Kłopoty związane ze związkiem powinny zostać zażegnane. Relacja wypełni się bliskością. Magik uprasza, by wypowiadać się w sposób szczery, podejmować ryzyko i działanie. Dzięki temu nasze cele powinny zostać osiągnięte.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie