Karta tarota Gwiazda symbolika

Karta tarota Gwiazda symbolika

Symbolika i znaczenie karty Gwiazda

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Symbolizuje uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pozytywną wróżbą. Przynosi pocieszenie człowiekowi, dodaje mu otuchy oraz prosi, by nie tracić nadziei. Przypomina o tym, iż najmroczniejsze zdarzenia w końcu ustąpią drogę jasnym, pozytywnym chwilom. Może zwiastować zakończenie choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, więc powinniśmy mu zaufać. Karta mówi, żeby się nie zamartwiać. W końcu wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych umiejętności, z tego powodu jesteśmy w stanie odmienić swoje życie. Wielokrotnie jest następstwem karty Wieża, która przynosiła za sobą spustoszenie. Z ufnością patrzmy w przyszłość i uspokójmy się, bo Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ważmy się stawiać małych kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Gwiazda tarot przeznaczenie

Wydarzenia, które będą pojawiały się w najbliższym okresie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum lub spotkać artystę. Pojawią się oferty pracy dotyczące artystycznych zawodów bądź też warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta pokazuje zawieranie znajomości lub też rozpoczęcie czegoś nowego w życiu.

Gwiazda: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, może być zakochana albo otaczać dobrocią innych. Możliwe, że będzie uczęszczała na fizjoterapie albo rehabilitację, gdyż Eremita uosabia uzdrowienie. Charakteryzuje ją spokój ducha, stabilizacja i atrakcyjność fizyczna. Dzięki nadzwyczajnej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Karta Gwiazda: finanse

Pomysłowość w karcie reprezentuje zawody, w których można ją użyć. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy uzyskać dobre wyniki. Pomysłowość to także znalezienie pomysłu na dobry zarobek! Może zapowiadać również zadowolenie z pracy twórczej i pokazywać, że to odpowiednia dla nas droga kariery!

Gwiazda na miłość

Pewność siebie, pozytywny nastrój, naturalność to cechy, które ułatwiają wejście w nowy związek. Są to upragnione cechy przez społeczeństwo i takie osoby mają prościej poznać kogoś nowego. Karta wskazuje na romantyczne momenty. Eremita jako dobrotliwy znak pełen zezwala na to, aby w niedługim okresie odnaleźć miłość.

Gwiazda rada

Nie martwmy się zbytnio, ponieważ Wszechświat otacza nas opieką. Odczujmy dobroć, która na nas spływa. Uwierzmy, że wszystko pomyślnie się ułoży. Doceniajmy oraz uwierzmy w to, że Siła Wyższa ma nieograniczoną siłę! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha i umysłu. Skupmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

Gwiazda a relacja uczuciowa

Eremita zapowiada doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zagości wyrozumiałość, harmonia, brak kłótni, bliskość. Często zwiastuje łatwość zajścia w ciąże! Jeśli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia związku. Uzdrowienie można zyskać tylko poprzez „wyrzucenie trucizny”.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie