Karta tarota Rydwan symbolika

Karta tarota Rydwan symbolika

Symbolika i znaczenie karty Rydwan

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest cyfrą siedem. Ukazuje jakie wymogi muszą zostać spełnione, aby zdobyć wyznaczony cel. Wola walki, trud i wiedza jak działać i jaką ścieżką iść jest kluczem do sukcesu. Jest skory do postawienia kroku do przodu, by zacząć życiową wędrówkę. Karta uprasza, żeby uwierzyć w siebie i dojrzeć, iż jesteśmy silniejsi, aniżeli nam się wydaje. Niestety nie potrafimy prześwietlić samych siebie, żeby dokonać analizy i czarno na białym dojrzeć mocne i słabe strony naszej osobowości. Rydwan symbolizuje rozwój w pozytywnym przesłaniu. W negatywnym aspekcie oznacza niepomyślność, stagnację, brak wiary w siebie, bycie nieświadomym własnych zalet.

Rydwan rada

Rydwan mówi, aby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Wskazane są też dokładnie przeanalizowane decyzje. Dla podróżników stanowi przesłanie, żeby działać rozsądnie i obserwować otoczenie, by ochronić się przed niebezpieczeństwami. To okres, kiedy odważnie powinniśmy rozpocząć nowy okres w życiu.

Rydwan: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała niepohamowaną wolę oraz chęć, żeby dążyć do wyznaczonego celu. Nie interesują ją inne sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, żeby osiągnąć sukces. Jej działanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej zmęczenia.

Rydwan na miłość

Wóz triumfalny czasem ukazuje, aby pozwolić przeszłości odejść. Możemy przygotować się na podryw, gdyż karta ta symbolizuje podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wahania. Jest to czas, aby otworzyć się na nowy związek.

Rydwan a relacja uczuciowa

Karta nierzadko mówi o najwspanialszym etapie relacji, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może zjawić się rywal, z którym będzie trzeba rywalizować o partnera. Karta czasami niesie przeciwne przesłanie. Faktycznie może sygnalizować zakończenie relacji.

Rydwan tarot przeznaczenie

Karta wskazuje na dynamikę. Ciężko będzie ustać w miejscu i co chwila będą nadciągać zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w zdumienie. Często Rydwan reprezentuje podróże i to na nich powinniśmy się skoncentrować. Nastawmy się na to mentalnie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny skutek.

Karta Rydwan: finanse

W sferze zawodowej Rydwan zaleca zmierzanie w jednym kierunku. Nie warto się rozpraszać i konsekwentnie dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam satysfakcję. Wystarczająca kwota na koncie powinna wskazywać na samodzielne zarządzanie pieniędzmi.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie