Karta tarota Słońce symbolika

Karta tarota Słońce symbolika

Symbolika i znaczenie karty Słońce

Słońce oznaczone jest liczbą 19. Sygnalizuje nadejście lepszych czasów, szczęśliwe chwile. Oznacza zyskanie świadomości oraz rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię niezbędną do działania czy też zachowania odpowiedniego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił pragnie zmieniać swoje życie na lepsze. Jest przygotowany na to mentalnie. Słońce zapowiada sukces na wielu płaszczyznach. Dlatego jest to odpowiedni moment na podjęcie przedsięwzięcia. Jest to karta przepełniona pozytywnością. Nie powinniśmy szukać w niej negatywnego znaczenia. Zwyczajnie go nie ma.

Słońce: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie tryskała energią i optymizmem. Odczuwa satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w czyste zamiary. Nie sądzą, iż może ich oszukać. Co więcej, łatwo się do niej przekonują. Zawód, który pokazuje Słońce to artysta.

Słońce tarot przeznaczenie

Wydarzenia będą niosły optymistyczne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach lub spotkać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To czas najlepszych pomysłów, których realizacja przyniesie gigantyczne korzyści. Słońce może symbolizować także przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

Słońce na miłość

Spełniona miłość to znaczenie Słońca. Tak samo dla singli, jak i zakochanych. Może zapowiadać znalezienie miłości na całe życie. Szczere uczucie widoczne jest po obu stronach. Będzie to okres wypełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak doskonałe, że będziemy powracać do nich przez całe życie.

Słońce rada

To odpowiedni dzień na pogodzenie się. Natrafimy na niewielkie sukcesy oraz sympatyczne niespodzianki. Zapomnijmy o obowiązkach. Życie to nie wyłącznie wydatki, sprzątanie oraz praca. Jego częścią jest również pasja, hobby oraz piękno świata. Los uprasza, by być mu wdzięcznym za przychylność. Trzeba odnaleźć dawno zapomniane dziecięce serce i spojrzeć na świat niewinnymi oczami. Odnajdźmy zadowolenie oraz przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

Słońce a relacja uczuciowa

Pojawi się harmonia, wyrozumiałość i zażegnanie dawnych nieporozumień. Partnerzy będą otwarcie okazywali sobie uczucia, z tego powodu oboje poczują się bezpiecznie. Jest to okres przepełniony miłością, która jest tak samo silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Karta Słońce: finanse

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Być może ukończony kurs przyczyni się do podwyżki bądź też awansu? Jest to czas samych pomyślnych wydarzeń. Słońce zapowiada pomyślność, z tego powodu powinno się otworzyć swoją działalność, zmienić pracę. Powinniśmy wyłącznie zyskać. W sferze materialnej możemy oczekiwać poprawy.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie