Karta tarota Śmierć symbolika

Karta tarota Śmierć symbolika

Symbolika i znaczenie karty Śmierć

Śmierć oznaczona jest numerem trzynaście. Niejednokrotnie symbolizuje uzyskanie świadomości będącej wynikiem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się ponownie i zyskujemy nowe widzenie świata. Jest to czas pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odegrały już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć zabiera tylko to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Z tego powodu traktujmy sprzyjające okoliczności jako szansę na polepszenie życia. Karta pokazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś okres w życiu.

Śmierć tarot przeznaczenie

Śmierć niejednokrotnie pokazuje uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, czyli będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to okres, kiedy przekalkulujemy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła lub też w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą liczyć na zerwanie więzi.

Karta Śmierć: finanse

Śmierć symbolizuje zakończenie jakiegoś etapu, czyli można spodziewać się zwolnienia z pracy lub też przejścia na emeryturę. Jeżeli posiadamy własną działalność, to oznacza, iż okres jej świetności dobiega końca i prawdopodobnie będzie trzeba zamknąć interes bądź też zyski zaczną być niewystarczające. Czasami wprost karta sygnalizuje niemałe straty materialne, które odbiją się na komforcie życia.

Śmierć na miłość

Śmierć nierzadko sugeruje, aby zakończyć jakiś okres w życiu. Stara miłość już nie powróci, a więc nie trzeba w kółko tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta wielokrotnie zapowiada wycofanie się. Z tego powodu możemy spodziewać się przerwy w kontakcie bądź zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie zmusimy nikogo do miłości. Warto wykazać się cierpliwością, a najlepiej poczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

Śmierć rada

Karta prosi, żeby przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, że konieczne jest porzucenie, aby nowe mogło się zacząć. Siła Wyższa przygląda się nam. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wręcz przeciwnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Śmierć: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się wielką odpornością psychiczną. Karta wielokrotnie wskazuje na osobę starszą. Wiele ciężkich chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może mieć zdolności jasnowidzenia.

Śmierć a relacja uczuciowa

Śmierć seksu i uczuć. Często sygnalizuje, iż druga osoba blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasami zgoła cofa nas. Możemy czuć, iż dusimy się w tej relacji. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak prawdopodobnie się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, kiedy Śmierć symbolizuje pracę nad związkiem!

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie