Karta tarota Kochankowie symbolika

Karta tarota Kochankowie symbolika

Symbolika i znaczenie karty Kochankowie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Symbolizują relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za relację spoczywa na obu stronach. By stworzyć udaną relację trzeba gotowości do wielu poświęceń, kompromisów, całkowitej akceptacji drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Ponadto, karta ukazuje, że miłość oddziałuje na wybory człowieka. Karta czasami wskazuje na to, że czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, by pomyśleć nad tym, czy umiemy kompletnie otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych tajemnic. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ukazują możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednak, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być w takim samym stopniu zaangażowane.

Kochankowie a relacja uczuciowa

Namiętność, pożądanie i seksualność ponownie zagoszczą w związku. Nadciąga wiele romantycznych chwil, które mogą zapowiadać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie próbują przypomnieć nam, że mimo bycia w związku to wciąż jesteśmy jednostkami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich fragmentach życia i mogą podejmować własne myśleć i decydować o sobie.

Karta Kochankowie: finanse

Kochankowie reprezentują pasję odnalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, czerpiąc z tego ogrom radości. Zaciera się granica między hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas ciężkie decyzje.

Kochankowie: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie stała przed trudnym wyborem. Bez przerwy zastanawia się co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którą stronę podążyć, niejednokrotnie też chce iść dwiema różnymi ścieżkami. Ostatnio skończyła pewien, ważny dla niej, okres w życiu. Jest zagubiona i ciężko jej zrobić krok do przodu.

Kochankowie na miłość

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie ukazują wielkie pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może ukazywać związek partnerski a czasami otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się usatysfakcjonowani, jednak nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy również na niechcianą ciążę! Karta pokazuje dzieci.

Kochankowie tarot przeznaczenie

Czekają nas ciężkie decyzje do podjęcia. To nie lada dokonanie. Dobrym przykładem będzie niepewność co do wybrania jednego z dwóch równie interesujących osób, wręcz perfekcyjnych do stworzenia relacji. Granica między dwoma istotnymi okresami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Kochankowie rada

Dziś należy kierować się sercem i nie dopuszczać rozumu do głosu. Mogą zostać podjęte stanowcze, lecz niebezpieczne decyzje. Przesłanie kochanków jest takie, żeby zachwycać się różnorodnością. Powinno się dostrzegać optymistyczne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, zagłębianie się w wadach sprawi, że nabierzemy złego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i również ma coś do zaoferowania światu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie