Karta tarota Świat symbolika

Karta tarota Świat symbolika

Symbolika i znaczenie karty Świat

Świat (Wszechświat) oznaczony jest numerem 21. Symbolizuje początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieograniczone. Jest wiele sekretów do odkrycia. Pokazuje to, że pewien etap się skończył, jednak podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie da się wskazać początku ani końca. Karta pragnie uwolnić nas od czegoś, co nas zatrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasem możemy ziać niechęcią do tej karty, bo wymusza pożegnanie z czymś istotnym. Z pewnością byliśmy bardzo przywiązani. Jako wynik trudnej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek oraz pretensje. Jednakże po czasie zrozumiemy, że było to niezbędne, by zyskać nowe możliwości i otworzyć się na nie.

Świat rada

Karta radzi, aby zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Konieczne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, ciągłe wspomnienia spowodują nostalgię i sprawią, że nie będziemy chcieli skończyć jakiegoś etapu w życiu. Jest to nieuchronne i musimy się z tym pogodzić. Jednak nie zapominajmy, że koniec to początek czegoś nowego.

Świat na miłość

Karta nierzadko mówi o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli aktualnie jesteśmy w związku, to może sygnalizować zakończenie go. Szczególnie, jeśli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sugerować poznanie interesującej osoby innej narodowości!

Świat a relacja uczuciowa

Może oznaczać narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. Konflikty dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, ponieważ zakończył się okres negatywnych zdarzeń.

Karta Świat: finanse

Świat może mówić o tym, iż uda nam się odnaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która proponuje tak dobre warunki, że będziemy pragnęli zostać tam na stałe. Tak samo może to oznaczać, że uda nam się wreszcie odkryć powołanie.

Świat tarot przeznaczenie

Karta może zwiastować sławę, dobre wrażenie w oczach innych i kontakty z cudzoziemcami. Ukazuje, że osiągnęliśmy zamierzony sukces. Wszechświat przypomina nam, że jest to czas, kiedy będzie nam się wiodło na wielu płaszczyznach.

Świat: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie traciła czasu na to, żeby siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z komunikowaniem wprost, a konwersacja z nią jest nadzwyczaj interesująca. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – myśli wielokierunkowo. Dojrzymy, że jest ciekawa świata, dlatego zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie