Karta tarota Diabeł symbolika

Karta tarota Diabeł symbolika

Symbolika i znaczenie karty Diabeł

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. Tak naprawdę jedynie my decydujemy czy ustępujemy tej kontroli. Jest kilka znaczeń tej karty. Może wskazywać na brak pewności siebie, dlatego nie podejmujemy działania. Myślimy, że nie zasługujemy na szczęście. Nic nam się nie uda. Osoba w energii Demona może chcieć przejąć kontrolę nad innymi za pomocą manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej nieodłączne elementy. Jest to mroczna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wydostać się z nas w najmniej oczekiwanym momencie. Czasem karta wskazuje na toksyczny związek. Partner rządzi nami, ściąga nas na samo dno.

Diabeł na miłość

Karta wskazuje na uleganie drugiej osobie. Przestrzega przed nieszczerymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednakże ostrzega przed tym, iż to uczucie może oddziaływać na nas negatywnie.

Diabeł: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie uwodzicielska. Trudno jej zaaprobować cokolwiek co różni się od jej wzorca myślowego. Wywołuje uwagę płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Umie rządzić innymi, gdyż ludzie ślepo za nią idą.

Karta Diabeł: finanse

„Po trupach do celu”- karta wskazuje, że mogliśmy uzyskać korzyść finansową/zawodową czyimś kosztem. Możemy oczekiwać nagłego przypływu środków finansowych. Karta jednakże pokazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się coraz większym zadłużeniem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem szansy zmiany pracy.

Diabeł a relacja uczuciowa

Trudno ogarnąć jak właściwie działa ten związek. Możemy czuć się rozdarci. Diabeł Ukazuje nasilone emocje. Czasami zgoła bycie uzależnionym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może pragnąć zdominować drugiego. Seksualność jest na wysokim poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Odczuwa się przyciąganie. Często ukazuje relacje oparte na korzyściach seksualnych lub finansowych.

Diabeł tarot przeznaczenie

Diabeł pokazuje zniewolenie. Z tego powodu możemy stać się czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na opuszczenie osoby, która wyrządza nam krzywdę. Karta może sygnalizować nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Łatwo oraz niedostrzegalnie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

Diabeł rada

Dzisiaj niesamowicie nietrudno wpaść w kłopoty. Ktoś może przekonać nas do zrobienia czegoś, co przeczy naszym zasadom. Jeden drink? Przejście przez pasy na czerwonym świetle? Kradzież? Nieprzemyślane odejście z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy trzeźwo i jesteśmy podatni na manipulację.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie