Karta tarota Kapłanka symbolika

Karta tarota Kapłanka symbolika

Symbolika i znaczenie karty Kapłanka

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Należy skupić się na znakach przesyłanych z podświadomości. Mogą to być sny bądź też przeczucia. Nie trzeba tego traktować jak bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Kapłanka oznacza mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam powiedzieć, że w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest silnie rozwinięta. Umie pojąć przeróżne symbole i odpowiednio je odczytać. Przyszedł czas, żeby skupić się na znakach, jakie otrzymujemy. Pomimo wszystko karta dopinguje do dalszych poszukiwań oraz duchowego zanurzenia.

Karta Kapłanka: finanse

Dobry czas w sferze zawodowej. Możemy spodziewać się oferty awansu na najwyższe stanowisko. Jeżeli pragnęliśmy osiągnąć powodzenie, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to na pewno nam się powiedzie.

Kapłanka na miłość

Papieżyca pokazuje niespieszny rozwój znajomości. Kobieta w energii kapłanki zdaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, cierpliwość oraz czułość. Czasami nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, przez co zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie doskonałości. Karta pokazuje szukanie w relacji aspektu duchowego. Ukazuje wyrzeczenie, niezmienność i zaangażowanie. Kapłanka niesie pomyślne przesłanie dla osób samotnych – istnieje szansa na poznanie osoby, która będzie miała takie cechy!

Kapłanka tarot przeznaczenie

Papieżyca czasami opowiada o tym, że kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość podróży, egzaminów oraz oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i sugeruje nam kwestie, których rozum nie widzi.

Kapłanka: tarot osoba

Papieżyca ukazuje kobietę, która będzie cechowała się mądrością oraz dojrzałością (charakter bądź też wiek). Karta czasem mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie albo nie rozpoczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Kapłanka rada

Dzisiaj jest dobry dzień na gruntowne przemyślenia. Warto zwrócić uwagę na sny i zrozumieć ich znaczenie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i obserwujmy, co pragnie powiedzieć nam wewnętrzny głos, a zadziwi nam bezmiar wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W trakcie podejmowania istotnych decyzji warto kierować się intuicją.

Kapłanka a relacja uczuciowa

Często ukazuje duchowość, która jest priorytetem w związku. Istotne znaczenie ma rodzina, wokół niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednak na problemy w sferze seksualnej, wycofanie się. Powinno się skorzystać z pomocy seksuologa. Pozytywna wiadomość jest taka, że partnerzy są dla siebie wartościowi, co pokazują troszczeniem się o drugą połowę.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie