Opinie

Opinie o moich wróżbach

O jakości świadczonych usług – zawsze (nie tylko w przypadku ezoteryki) świadczą opinie wystawione przez klientów. Oto wybrane opinie moich zadowolonych klientów. Jeżeli chcesz do nich dołączyć – po prostu zamów u mnie wróżbę.

Wróżka Otylia – opinie

“Dziękuję Pani Otylio za tak szybką odpowiedz i poświecony mi czas i serce.Wiem,że napisała mi Pani na samym końcu,że to nie wyrocznie,że to jedynie podpowiedz tarota,ale myśle że jest ona dobra.”

Pani Agnieszka


„Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą…. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas…. :-))))”

Pani Anna


“Dziekuje serdecznie To dziwne… bo wszystko sie zgadza co do joty… Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dodanie otuchy Z powaznianiem Arek”

Pan Arkadiusz


„Pani Otylio jestem bardzo wdzęczna za przesłaną wróżbę.Dała mi wiele do myślenia,a także dała mi światełko na to ,że moge być jeszcze szczęśliwa i znaleść to czego tak naprawde szukam.”

Pani Małgorzata


„Bardzo dziękuję za wróżbę. Przeczytałam, przeanalizowałam i wszystko wydaje się bardzo rozsądne. Jestem zadowolona, odpowiedz dostałam na każde pytanie. Póki co bardzo dziękuję i pewnie niebawem się odezwę. 🙂 Pozdrawiam serdecznie”

Pani Joanna


„Witam Pani Otylio! Dziękuje bardzo za wróżbę. Przyznam, że z zdziwieniem, wnikliwością i zadumą czytałem prawdę o sobie. Zadziwiająca jest dla mnie analiza numerologiczna mojej osobowości. Jest dokładnie jak Pani napisała i bardzo dobrze oddaje moją osobę. „

Pan Marcin


“ Wielce szanowna Pani Otylio Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony. O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania. ”

Pan Marian


“ Pani Otylio pięknie dziękuję za wróżbę.Zawsze będe czytała ją aby uspokoić swoje wnętrze i bardziej kochać.Dziękuję za wspaniałe słowa ale to prawda co Pani pisze. Napewno polecę Pania innym osobą. ”

Pani Grażyna


“Bardzo Pani dziękuję za szybką odpowiedź, mam o czym myśleć……”

Pani Aleksandra


“Pani Otylio Bardzo ucieszyła mnie wróżba od Pani. Strasznie dziękuje i czekam aż się spełni… Bałam się że już nic dobrego mnie w życiu nie spotka, ale dała mi Pani nadzieję na lepsze jutro… i za to serdecznie dziękuje.”

Pani Monika

Twoja dobra wróżka. Po resztę opinii zapraszam tutaj: Opinie – Wróżka Otylia Wrzos – zapraszam na Tarota.

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie