Karta tarota Szóstka pucharów symbolika

Karta tarota Szóstka pucharów symbolika

Symbolika i znaczenie karty Szóstka pucharów

6 kielichów nazywana jest też 6 pucharów. Symbolizuje nostalgiczny powrót do przeszłości. Powracanie myślami do minionych dobrych momentów. Tęsknimy za czasami, gdy wszystko było tak idealne no i łatwe. Odbywało się to najczęściej w dzieciństwie, dlatego z ochotą przenosimy nasz umysł do tego etapu życia. Szczególnie kiedy rzeczywistość nas zawiodła. Karta prosi, aby odnaleźć drobne radości w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc lub niepozorna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasami zgoła sens. 6 pucharów może być również przestrogą, by nie przeceniać aktualnej sytuacji. Lecz zmierzyć się z nią w jej realnym wydaniu. Nie należy żyć również przeszłością.

Szóstka pucharów a relacja uczuciowa

6 kielichów oznacza pełne spełnienie emocjonalne. Karta może mówić o tym, iż partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Oczywiście przynosi to za sobą konsekwencje tak dobre, jak i negatywne dla związku. Określa to też, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Niejednokrotnie wskazuje na przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co wstrzymuje rozwijanie się relacji.

Szóstka pucharów tarot przeznaczenie

6 pucharów jest kartą wspomnień w związku z czym, należy w tym miejscu doszukiwać się nadchodzących wydarzeń. Możemy odnaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie bądź szukać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to czas bezpieczeństwa oraz harmonii – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

Karta Szóstka pucharów: finanse

6 pucharów ukazuje rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się propozycja posady jako opiekun dziecka bądź też zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne też są prawdopodobne. Czeka nas wewnętrzne zadowolenie z pracy.

Szóstka pucharów na miłość

Karta czasami wskazuje na pragnienie powrotu do dawnej miłości. W innym przypadku pokazuje zjednoczenie dwóch bratnich dusz. Wyłania się pragnienie obopólnego troszczenia się o sobie, otaczania się bliskością. Wielokrotnie przepowiada związek z kimś poznanym dużo lat temu.

Szóstka pucharów: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się młodzieńczym wyglądem. Oczywiście dokumenty będą wskazywały na to, iż jest starsza. Ma artystyczną duszę. Ciekawi ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz lub też wolontariusz w domu dziecka.

Szóstka pucharów rada

Przestańmy się zamartwiać! Odepchnijmy złe emocje i stańmy się, chociażby na chwilę beztroskim dzieckiem. Tak dobrze jest cieszyć się życiem i przypomnieć sobie jak właściwie powinno ono wyglądać. Powinno się okazać przywiązanie przyjaciołom i rodzinie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie