Karta tarota Paź buław symbolika

Karta tarota Paź buław symbolika

Symbolika i znaczenie karty Paź buław

Giermek buław nazywany jest także paziem buław albo giermkiem kijów. Pokazuje, iż człowiek umie znaleźć sposób na odkrycie swojej odrębności i umiejętnie ściąga na siebie zainteresowanie. Robi to, ponieważ ma taką mocną, wewnętrzną potrzebę. Giermek buław pokazuje, iż zanim przystąpimy do realizowania zadania, wcześniej lubimy zebrać konieczne dane. Bez opanowania konkretnego poziomu wiedzy nie podejmiemy się projektu. Karta wyraźnie ukazuje, że nadciągają nowe pomysły a wraz z nimi próba przekształcenia ich tak, aby ukazały światło dzienne. Pasja oraz ochota do wprowadzenia zmian w życie nie powinny nas zostawiać.

Karta Paź buław: finanse

Optymistyczny okres zarówno dla finansów, jak i sfery zawodowej. Jest szansa na to, że wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Istnieje też prawdopodobieństwo zlecenia przez szefa nowych, oryginalnych zadań bądź projektów. Paź kijów może odzwierciedlić się również awansem na wyższe stanowisko.

Paź buław: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się pozytywnym nastawieniem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą darzyć ją dużą życzliwością. Przypuszczalnie będzie mieć też dość dziecięcy wygląd lub będzie miała charakterystyczne dla wieku dziecięcego cechy osobowości.

Paź buław tarot przeznaczenie

Nadciąga czas, w którym będziemy próbować zrealizować nasze cele. Wokół nas pojawi się wiele nowych spraw. Może to objawić się zmianą otoczenia bądź też natknięciem się na nową osobę, zaskoczeniami. Będzie się wiele działo. Karta może objawić się odebraniem nietypowych wiadomości.

Paź buław a relacja uczuciowa

Paź kijów często symbolizuje zachęcenie do zapoczątkowania czegoś nowego. Szukanie przygód oraz próbę wprowadzenia do sfery miłosnej nowości, świeżości, entuzjazmu. Rutyna dla długoletniego związku jest zabójcza, więc trzeba go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Paź buław rada

Dzisiejszy dzień przyniesie ze sobą jakieś nadzwyczajne, ekscytujące okoliczności. Należy ujawnić swoje wewnętrzne refleksje od początku. Następnie powziąć próbę zrealizowania ich. Powinniśmy ostatecznie udowodnić innym, iż stać nas wszystko. Przekazać i zademonstrować im, iż nie istnieje dla nas trudność nie do pokonania.

Paź buław na miłość

Giermek kijów oznacza dla osób samotnych możliwość stworzenia związku. Karta pokazuje też skupienie się wokół fizycznych potrzeb ciała. Z tego powodu napotkana osoba dąży do cielesności poprzez flirt lub też często inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być związek na całe życie. Prędzej nabierze luźnego kształtu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie