Karta tarota Szóstka mieczy symbolika

Karta tarota Szóstka mieczy symbolika

Symbolika i znaczenie karty Szóstka mieczy

6 mieczy wskazuje na robienie następnych kroków do przodu. Wprawdzie nie dzieje się to w znacznym tempie, lecz też nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany przeprowadzane są bez przerwy. Człowiek wie jak działać i nie jest gwałtowny. Karta jest oznaką wolnego tempa. Ukazuje, że człowiek nie powinien poddawać się uczuciom, a zgoła musi umieć je kontrolować. Przezorności nigdy nie za dużo. 6 mieczy może również sugerować, że przyszedł czas, by zapomnieć o przeszłości oraz obrać nową drogę. Pozornie niemiła sytuacja może obrócić się na naszą korzyść. Dzięki czemu możemy wręcz dziękować losowi za niemiły wypadek, ponieważ spowodował więcej dobrego niż złego.

Szóstka mieczy a relacja uczuciowa

Karta przedstawia sprawę w kilku kontekstach. Może zapowiadać zakończenie konfliktów oraz okres spokoju, niespieszny postęp. Aczkolwiek jednocześnie pokazuje na to, by prowadzić szczere rozmowy. Może sygnalizować nowy początek w rodzaju wspólnego zamieszkania lub też wręcz odwrotnie – zakończenie związku, jeżeli był szczególnie toksyczny.

Szóstka mieczy rada

Nie należy wracać do wspomnień i ograniczać się do tego, co było. To jedynie nas hamuje. Należy wdrożyć coś świeżego do życia, a przekonamy się, iż jesteśmy w stanie wiele z siebie wydobyć. Nie bójmy się spróbować, jak daleko nas zabiorą z pozoru niezbyt pożyteczne umiejętności.

Szóstka mieczy na miłość

Karta symbolizuje człowieka, który trzyma się z daleka. Przeszłość okazuje się niezwykle ciężka. Tak ciężka, że aż nierealne jest zaangażowanie się w nowy związek. To niestety wymaga otwartości, siły i przezwyciężania dawnych wzorców. Stale jest lęk, przed następnym zranieniem. 6 mieczy ukazuje na szansę utworzenia związku, aczkolwiek będzie on wymagał wiele czasu oraz poświęcenia. 6 mieczy często ukazuje związek na odległość.

Szóstka mieczy tarot przeznaczenie

Życie wyegzekwuje na nas powzięcie decyzji w ważnych zagadnieniach. Pojawi się także trochę nowych ścieżek. Karta jest oznaką jakiegokolwiek typu podróże. Być może będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

Karta Szóstka mieczy: finanse

Nadejdą zmiany w strefie zawodowej. Być może szef zasugeruje nam ukończenie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe bądź będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą przydarzyć się wyjazdy zawodowe. Dla osób, które prowadzą własny biznes, także prognozowane są zmiany-branży bądź wręcz wdrożenie nowych udogodnień/funkcji, lub też asortymentu.

Szóstka mieczy: tarot osoba

Osoba, którą spotkamy na naszej ścieżce, będzie zdawała się obca. Może być ciężko do niej dotrzeć, a nawet może okazać się, że niedługo wyjeżdża. Jednakowo możemy poznać ją online. Zdaje się zamknięta, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie