Karta tarota Piątka denarów symbolika

Karta tarota Piątka denarów symbolika

Symbolika i znaczenie karty Piątka denarów

5 monet nazywana jest też 5 denarów. Los nie sprzyja. Ostatnie wydarzenia miały niedobry wydźwięk. Człowiek mógł dostać chociażby wypowiedzenie z pracy. Jeżeli sporo czasu pracował w tej samej dziedzinie ciężko mu będzie się przebranżowić. Odczuwamy, że znienacka dosięgnęliśmy dna i nie umiemy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam niepokój, strata wiary i trudne wybory. Człowiek jest przyparty do ściany, czyli potrafi dokonać nawet radykalnych, niszczycielskich kroków i postanowień. Niekorzystne wydarzenia nie muszą mieć długofalowego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście ukochanej osoby. Sęk w tym, iż radzimy sobie z cierpieniem. Piątka denarów może mieć odmienne podłoże. Od czasu do czasu pokazuje człowieka, który dokona cudów, aby tylko ocalić najdroższe, najważniejsze osoby.

Piątka denarów: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie dotykał okrutny los. Niedobrze czuje się psychicznie, nie wytrzymuje nawału kłopotów. Negatywna passa może objawić się na wiele sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby lub nagła konieczność sięgnięcia po wszystkie oszczędności.

Piątka denarów a relacja uczuciowa

Załamanie w relacji. Niektóre aspekty zostały pominięte, a mają bardzo duże znaczenie dla partnera. Dlatego nie czuje się bezpiecznie. Zapomniany, nierozumiany. Silnie obawia się zrobić błąd, bo nie okazujemy mu należytego wsparcia. Nie są to cechy udanego związku, przez co może się on skończyć.

Piątka denarów tarot przeznaczenie

5 denarów ukazuje, że zostaną poniesione szkody. Wielokrotnie symbolizuje wydatki. Leczenie zęba, utrata portfela, zepsuty samochód to dość możliwe sytuacje dla piątki monet. Jednakże nie należy się poddawać, ponieważ przyjdzie pomoc od przyjaznej osoby.

Karta Piątka denarów: finanse

5 denarów sygnalizuje bardzo nieprzychylny okres w sferze zawodowej. Osoby zatrudnione mogą utracić stałe posady. Osoby bez pracy zaś jeszcze przez dłuższy czas nie otrzymają telefonu z informacją o przyjęciu. Generalnie wszelkie próby ocalenia sytuacji prędzej skończą się porażką. Może okazać się, że nie dorównujemy już znajomym z pracy, dlatego też więzy mogą się trochę rozluźnić. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

Piątka denarów rada

5 monet skupia się na dobrym uczynku, jakim jest uratowanie człowieka tonącego. Powinno się wyciągnąć dłoń do osoby, która jest w ciężkim momencie życia. Nie powinniśmy skupić się tylko na jednostronnym działaniu. Kiedy przeczuwamy, iż nie damy rady stawić czoła problemom, musimy poprosić innych o radę, przysługę bądź zwykłe udzielenie informacji.

Piątka denarów na miłość

Nie warto poświęcać czasu na szukanie partnera. Piątka monet pokazuje, iż będzie to człowiek, który ma niską samoocenę. W głębi serca odczuwa, że nie jest wystarczająco dobry, aby wejść w ten związek. Lepiej pozwolić mu na litowanie się nad sobą w samotności niż martwić się jego negatywnym podejściem do życia.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie