Karta tarota Paź mieczy symbolika

Karta tarota Paź mieczy symbolika

Symbolika i znaczenie karty Paź mieczy

Giermek mieczy nazywany jest też paź mieczy. Przedstawia człowieka o niezwykłej inteligencji. Głównie skupia się na obserwacji środowiska, co oczywiście ukrywa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a przemyślenia zostawia wyłącznie dla siebie. Karta wskazuje na moc i bystrość umysłu. Giermek mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez powodu – zachowanie giermka mieczy wynika z tego, iż został w przeszłości dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość giermka mieczy jest tarczą-ochroną przed kolejnym zranieniem. Nie jest w stanie on zaufać innym. Co gorsza, nierzadko włada nim zazdrość. Środowisko nie daje mu więc szansy na to, aby pokazał swoje rzeczywiste oblicze.

Paź mieczy a relacja uczuciowa

Giermek mieczy może wskazywać, iż jesteśmy w relacji jedynie z przyzwyczajenia. Mogą narodzić się spory o drobiazgi. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo tego, iż przerodzą się w poważne kłótnie. W tym momencie góruje brak szczerości. Jest to czas, kiedy miłość, zamiast żarzyć się, wieje chłodem.

Karta Paź mieczy: finanse

Nie jest to pozytywny czas w sferze zawodowej. Możemy otrzymać naganę od przełożonego za „niewinność” albo może dojść do konfliktu między pracownikami. Niesnaski z partnerem biznesowym albo szefem.

Paź mieczy: tarot osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się młodością. Nie chodzi jedynie o realny wiek, ale o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i ma wielkie pokłady zdolności organizacyjnych. Ponadto, wszystko analizuje, z tego powodu wielokrotnie pracuje w zawodach takich jak analityk lub notariusz.

Paź mieczy rada

Powinno się obserwować otoczenie, bo ktoś pragnie coś ukryć. Powinno się być czujnym oraz ostrożnym, bo odnosimy błędne wrażenie dotyczące obecnej sytuacji. Spostrzeżenia zachowajmy dla siebie i odkryjmy nareszcie ten sekret.

Paź mieczy tarot przeznaczenie

Prawdopodobieństwo otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą zdradzić więcej niż to wskazane. Coś może nas zatrzymać, kiedy pragniemy wdrożyć pomysł w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

Paź mieczy na miłość

Dla singli nie jest to pomyślna przepowiednia. Może zwiastować niespodziewane zakończenie znajomości przy jednoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii giermka mieczy boi się tego, iż uczucia zawładną nią. Dlatego tak mocno boi się uczuć (miłości). Bez ustanku poszukuje minusów relacji bądź też nie umie podjąć decyzji.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie