Karta tarota Czwórka buław symbolika

Karta tarota Czwórka buław symbolika

Symbolika i znaczenie karty Czwórka buław

4 buław nazywana jest też 4 kijów bądź 4 pałek. Wyraża stałość i porządek. Poniesione starania w końcu przynoszą widoczne efekty. Stanowią swego rodzaju mocne podłoże do następnych zmagań. Dzięki widocznym rezultatom włożonego wysiłku człowiek czuje stabilność i spokój. 4 pałek zwraca uwagę na to, by nie snuć marzeń, tylko zamieniać je na realne działanie. W przeciwnym razie bardzo możliwe jest, że już na zawsze zostaną tylko wytworem ludzkiego umysłu. Jest pewnego rodzaju przyjacielem, który namawia i motywuje – działaj! Przyszedł w końcu właściwy moment. Na co czekasz?

Czwórka buław tarot przeznaczenie

Nie ma czasu na bezruch. Cały czas będzie się coś działo, ale w pozytywnych aspektach. Karta 4 buław oznacza, że jest to czas eksplorowania nowych życiowych ścieżek. Powinniśmy silnie skupić się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

Czwórka buław rada

Jako karta dnia obrazuje mnogość pomyślnych chwil. Jako porada uczy, by uczcić dokonania. Nie powinno być to egoistyczne doświadczenie. Osiągnięcia reszty są tak samo znaczące, jak własne, z tego powodu je też powinno się odpowiednio świętować. Powinno się zacząć cieszyć się z dobrych wyników.

Czwórka buław na miłość

W skrócie – radosne chwile, zabawa, dobry okres. Nie tylko dla osób będących w związku, ale też dla tych, którzy cały czas szukają drugiej połówki. Karta doradza, żeby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz przeciwnie. Osoby samotne mogą wejść w szczęśliwy związek z tego względu, że karta obiecuje powodzenie. Odpowiedni czas na stworzenie relacji.

Czwórka buław: tarot osoba

Możliwe jest napotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Zwyczajnie może to być dusza towarzystwa czy też osoba występująca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba będąca w składzie komitetu w szkole.

Czwórka buław a relacja uczuciowa

Dla stałych relacji ukazuje stabilizację oraz trwałość. Single za to powinny poznać nowe osoby, ponieważ 4 kijów pokazuje szansę na pomyślność w kwestiach uczuciowych. Będzie to okres przyjemnych, satysfakcjonujących, uczuciowych spotkań. Jest to pozytywna karta. Aczkolwiek przesłanie jej w życiu może być oryginalne – być może w krótkim czasie znajomy zdecyduje się na ślub?

Karta Czwórka buław: finanse

W pracy wydarzy się coś pozytywnego. Może to być podwyżka, awans albo po prostu kurs ukończony z pozytywnym wynikiem. Zapowiada dokończenie jakiegoś projektu, którego efektem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej posady. Może również zapowiadać, iż przeciwności pozostaną w tyle i czeka nas udany wypoczynek.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie