Karta tarota Dziewiątka pucharów symbolika

Karta tarota Dziewiątka pucharów symbolika

Symbolika i znaczenie karty Dziewiątka pucharów

9 kielichów nazywana jest również 9 pucharów. Człowieka otaczają ekstaza, radość, uniesienie, zadowolenie i dosyt. Niczego mu nie brakuje. Zupełnie usatysfakcjonowany nie jedynie pod kątem emocji, ale również spraw materialnych docenia to, co ma i pragnie z tego błogosławieństwa korzystać. Zatraca się w przyjemności, czerpie z życia pełnymi garściami. Naokoło widzi dobrobyt i ciężko mu z niego zrezygnować. 9 kielichów może być jednakże przestrogą, iż człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za bardzo się w nich pogrąża. Może zacząć wydawać bezmyślnie pieniądze lub spożywać zbyt wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Bardziej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

Dziewiątka pucharów a relacja uczuciowa

Relacja jest dla nas satysfakcjonująca. Możliwe, że nie jest to kompletna definicja szczęścia, gdyż na karcie znajduje się 9 pucharów zamiast 10, ale w dalszym ciągu zwiastuje udany związek. Trudno odnaleźć powód do marudzenia. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

Dziewiątka pucharów na miłość

Ważna rada dla osób samotnych. Jest to dobry moment na romans, a ciekawe osoby możemy spotkać tam, gdzie celebruje się triumf. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 kielichów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Co więcej, działa jak afrodyzjak.

Dziewiątka pucharów rada

W dniu dzisiejszym powinno się poświęcić czas na rozrywkę. Zatracić się w momencie i nie martwić się codziennymi troskami. Należy jednak spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skoncentrujmy się na sobie, przemyślmy, na co mamy w dniu dzisiejszym chęć i po prostu dajmy się ponieść!

Dziewiątka pucharów tarot przeznaczenie

Jest to czas stabilizacji. Udane relacje rodzinne, realizacja pomysłu ukończona sukcesem, zadowalające spędzanie wolnego czasu. O pieniądze również nie powinniśmy się troszczyć. Skończy się coś, co miało dla nas niemałe znaczenie.

Dziewiątka pucharów: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie głównie izolować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy dostrzec, iż interesuje się kwestiami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie chce o tym mówić – wystarczy, że dostrzeżemy książki o tematyce religijnej. Może nosić przy sobie rzeczy świadczące o wyznawanej wierze.

Karta Dziewiątka pucharów: finanse

Pomyślny okres dla sfery zawodowej. Satysfakcja z wykonywanej pracy, doskonała współpraca, dobra atmosfera, pozytywne zakończenie priorytetowych zobowiązań. Okoliczności będą działać na naszą korzyść. W sferze finansów możemy liczyć na zostanie zwycięzcą w loterii.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie