Karta tarota Król buław symbolika

Karta tarota Król buław symbolika

Symbolika i znaczenie karty Król buław

Król buław nazywany jest także królem pałek bądź też królem kijów. Jako władca człowiek pragnie odmienić do tej pory panujące reguły i standardy na rzecz wprowadzenia swoich opinii. Odczuwa silną potrzebę posiadania kontroli nad resztą osób oraz środowiskiem, w którym przebywa. Król pałek rozumie, w jaki sposób uzasadniać własne podejście z tego powodu bez problemu przychodzi mu nakłonienie innych do zmiany zachowania lub też systemu wartości. Naturalnie na takie, które król kijów uznaje za trafne. Król kijów pragnie być dostrzegalny. Jest pewny siebie i ma energię niezbędną do dokonywania zmian. Z tego powodu tak prosto przychodzi mu wywieranie wpływu na innych.

Król buław: tarot osoba

Na naszej ścieżce stanie mężczyzna charakteryzujący się wzbudzaniem poważania wśród ludzi. Odznacza się nadpobudliwością i byciem wsparciem dla innych. To cudowna cecha charakteru. Możliwe, że będzie pracować na ważnych stanowiskach takich jak dyrektor albo kierownik.

Król buław rada

Król kijów wskazuje, iż polepszenie sytuacji nie nastąpi sama. Trzeba przejąć inicjatywę. Pasywność jeszcze nigdy nie doprowadziła do sukcesu. Dzisiaj trzeba wykonać cel. Aczkolwiek nie można tego robić idąc po trupach do celu. Król buław może wskazywać, że staliśmy się dla kogoś kimś motywującym do działania.

Król buław tarot przeznaczenie

Sytuacje, które będą miały miejsce, przybliżą nas do osiągnięcia celu. Powinno się spożytkować szanse i nie pozostawać pasywnym. Jest to etap odkrywana rzeczywistości. Jeśli egzystowaliśmy w świecie marzeń, to król kijów sprowadzi nas na ziemie. Dostrzeżemy czarno na białym, jakie życie jest naprawdę, tu nie ma miejsca na wybryki fantazji.

Król buław na miłość

Król buław sugeruje, że mamy w sobie coś pociągającego dla płci przeciwnej. Nadarzą się szanse do zawierania nowych znajomości. Karta ukazuje również, iż warto podjąć ryzyko. Jesteśmy teraz zbyt skupieni na życiu zawodowym. Co może zakończyć się całkowitym wyłączeniem nas ze sfery miłosnej.

Karta Król buław: finanse

W sytuacji pojawienia się pomysłu na otwarcie własnej firmy powinno kierować się działaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako wartą naśladowania. Nie postępować w sposób impulsywny, bez wnikliwego zastanowienia oraz dociekliwego przemyślenia za i przeciw. Jest także możliwość znalezienia ukrytych umiejętności, które przełożą się na wysokie zarobki.

Król buław a relacja uczuciowa

W końcu zaistnieją takie aspekty jak wspaniałomyślność oraz wyrozumiałość. Partnerzy definitywnie włączą się w sprawy dotyczące związku. Pokażą się pozytywne uczucia takie jak czułość i bliskość. Partner jest gotów pracować nad relacją, jeśli okaże to się niezbędne.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie