Karta tarota Siódemka buław symbolika

Karta tarota Siódemka buław symbolika

Symbolika i znaczenie karty Siódemka buław

7 buław nazywana jest też 7 kijów albo 7 pałek. Nadarzy się sytuacja, która wymusi na nas wytrwałość oraz nieustępliwość. Po zakończonym sukcesie będziesz musiał pogodzić się z zazdrością ze strony innych. Być może wrogowie zadecydują działać razem, wskutek czego szansa na pokonanie nas może być dużo większa. Priorytetem człowieka, który jeszcze przed chwilą cieszył się z triumfu, jest skoncentrowanie się, aby wskrzesić siłę witalną. Jest ona nieodzowna, by wszytko potoczyło się dla niego pomyślnie. Można nawet mieć poczucie, że los się na nas uwziął. 7 kijów rekomenduje, by człowiek przemyślał, czy sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

Siódemka buław: tarot osoba

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie charakteryzowała się mocnym usposobieniem oraz pośpiesznym stylem życia. Obrała oraz przestrzega wielu znaczących dla niej zasad, a poczucie własnej wartości jest jej nierozłącznym elementem.

Siódemka buław tarot przeznaczenie

Niestety, lecz niezbędne będzie wewnętrzne nastawienie się do trudnego okresu. Otoczenie zapewni nam znaczną dawkę krytyki, naciskania. Przeciwności będzie trzeba pokonać samodzielnie, jednakże na końcu czekają na nas owoce powziętych starań.

Karta Siódemka buław: finanse

7 pałek może objawiać się męczącą fizyczną pracą, lecz i brakiem możliwości znalezienia pracy. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z natłokiem obowiązków, krytyką ze strony reszty pracowników lub samego szefa. Niestety, lecz staranne wypełnianie poleceń przełożonych nie przełoży się na premię albo chociażby uznanie. Zgoła odwrotnie – można otrzymać upomnienie.

Siódemka buław rada

7 kijów sugeruje, żeby przeanalizować i zmierzyć się z własnymi poglądami. Powinno się pozostać w trybie czuwania, ponieważ niektóre sytuacje mogą nam gdzieś uciec. Niestety fałszywi przyjaciele mogą ujrzeć światło dzienne. Zdradzą ich godne potępienia czynności, mające na celu skrzywdzenie nas.

Siódemka buław na miłość

Brak spokoju ducha i odczuwanie złości. 7 buław nieraz symbolizuje ludzi niepotrzebnie wpychających się w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może uwidocznić się również w postaci przeszkód podczas próby zrealizowania zamiarów, liczne konfrontacje.

Siódemka buław a relacja uczuciowa

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, że jest atakowane. Ma silną potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie czuje bezpieczeństwa oraz pragnie odbudować tę sprawę. Konieczne okaże się poznanie i dobór narzędzi, dzięki którym związek przetrwa. Istnieje możliwość, iż osobom samotnym nie uda się wejść w związek. 7 pałek wskazuje na zatargi, więc powodem tego może być dobrze przemyślana intryga. Miała ona na celu zaszkodzenie nam i ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połowy. Wejście w związek może być naszpikowane obciążeniami, ale nie jest wykluczone!

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie