Karta tarota Siódemka pucharów symbolika

Karta tarota Siódemka pucharów symbolika

Symbolika i znaczenie karty Siódemka pucharów

7 kielichów nazywana jest też 7 pucharów. Ukazuje sytuację, w której człowiek ma wiele ścieżek do wyboru. Przeważnie jednak nic z tym nie robi. Decyduje się pogrążyć w marzeniach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Instynktownie wie, że każdy wybór wywoła daleko idące konsekwencje/rezultat. Dlatego woli pogrążyć się w świecie marzeń. Każda ewentualność zdaje się tak kusząca, że aż boi się zrezygnować z nieodpowiedniej. Człowiek pragnąłby wybrać jak najlepiej. Najczęściej jednakże tak mocno obawia się niewłaściwego wyboru, że rezygnuje z podjęcia go. Karta może mówić o tym, że człowiek preferuje pozostać w świecie marzeń z powodu tego, iż stworzył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to właściwe rozwiązanie, gdyż niewykorzystane możliwości znikną na zawsze. Wraz z nimi okazja na zmianę polepszenia życia.

Karta Siódemka pucharów: finanse

Wahanie będzie dominować. Na które stanowisko starać się dostać? Którą firmę wybrać? Kreatywność jest cechą 7 kielichów, z tego powodu powinno się tworzyć projekty, które wymagają sprawnie działającej wyobraźni. Być może uda to się przełożyć na satysfakcję szefa?

Siódemka pucharów na miłość

Dla osób samotnych 7 kielichów ukazuje, iż jesteśmy dla drugiej strony wyłącznie opcją jedną z wielu. My z kolei często śnimy na jawie, postrzegamy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Trzeba wiedzieć, iż może to być wyłącznie złudzenie. Tak naprawdę nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zagubieni. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy działać.

Siódemka pucharów tarot przeznaczenie

Zdarzenia, które nadchodzą, będą charakteryzowały się naszym wahaniem. Pojawi się sporo możliwości wyboru i nieodzowność zmiany postanowień w sytuacjach, które były już precyzyjnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymogą na nas upartą postawę oraz zmierzanie do celu.

Siódemka pucharów a relacja uczuciowa

7 pucharów może mówić o tym, że nadszedł czas, w którym będziemy doświadczać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy znaleźć powodów do zmartwień. Jako ostrzeżenie karta mówi, że mamy problem z oceną rzeczywistości, więc nietrudno będzie nas oszukać. Trzeba podchodzić do sytuacji na zimno.

Siódemka pucharów rada

Jeżeli czujemy, iż chcemy przebywać w świecie marzeń, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednakże, że nie może to ciągnąć się zawsze. W odwrotnym przypadku zacznie nam się zdawać, że wyobraźnia to faktycznie rzeczywistość. 7 kielichów opowiada o różnorodności i to nas dzisiaj spotka. Uczucia, imprezy, zabawa.

Siódemka pucharów: tarot osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się zbytnią wrażliwością. Przeważnie znajduje się w świecie marzeń, więc trudno jej trzeźwo ocenić sytuację. Jej nastrój jest niezwykle nierzadko zmienny, co naturalnie przekłada się na zachowanie. Niełatwo nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie