Karta tarota Piątka buław symbolika

Karta tarota Piątka buław symbolika

Symbolika i znaczenie karty Piątka buław

5 buław nazywana jest także 5 kijów albo 5 pałek. Karta ukazuje bitwę i towarzyszącą jej konfrontację. Człowiek zmuszony będzie obstawać przy swojej racji i chronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to skrupulatnej obserwacji swoich poczynań oraz przyjęcia prawidłowej strategii, czyli dopasowania się do aktualnie panujących warunków. Sęk w tym, żeby odnaleźć sposób na ochronę wartości bliskich sercu. Niezbędne okaże się zmierzenie z przeciwnościami losu. Znaczenie 5 pałek może przyjąć troszkę inną postać – emocjonalną. Niektóre osoby mogą czuć ogrom przeciwstawnych emocji, rozdarte serce. Nie będzie to przyjemne odczucie.

Piątka buław na miłość

Nie jest to dobry czas dla samotnych osób. Próba wejścia w związek może być nazbyt trudna. Może to być frustrujące, zwracając uwagę na fakt, że właśnie teraz będziemy szczególnie atrakcyjni.

Piątka buław tarot przeznaczenie

Nowe zdarzenia, idee, działania w różnorodnych sferach osobistych. Ogólny pośpiech oraz duży natłok myśli. 5 buław może także wskazywać na to, że staniemy się wsparciem dla drugiego człowieka w jego znojach. Warto skierować uwagę na sytuacje, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

Piątka buław rada

Należy okazać własną wytrzymałość psychiczną. Zakończenie zatargu, zawarcie kompromisu to dość możliwy scenariusz dla 5 kijów. Karta doradza także, by przeanalizować, co właściwie jest celem naszej walki oraz czy jesteśmy przekonani, iż jest to warte wysiłku. Wskazuje na to, by motyw zmagań był przemyślaną decyzją.

Piątka buław a relacja uczuciowa

Nietrudno o awantury. Uczucia staną się niemożliwe do ujarzmienia. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo czy też spojrzenie do wszczęcia awantury. Dobra informacja jest taka, iż karta symbolizuje przystosowanie się do nowych zasad, reform.

Piątka buław: tarot osoba

Na drodze stanie marudna osoba. Ma olbrzymie pokłady energii, stale prowadzi polemikę. Ciężko ją zatrzymać. Może być zainteresowana życiem innych osób.

Karta Piątka buław: finanse

Silna konkurencja. Możliwe, że ambitny i kompetentny pracownik będzie starał się za wszelką cenę prześcignąć nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego opłaca się wnikliwiej przyjrzeć się działaniom znajomym z pracy. 5 kijów może wskazywać zaledwie na wysiłek w miejscu pracy w postaci obciążających innowacyjnych projektów lub nadgodzin. Prawdopodobna jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc dostosowanie się do nowych reguł. Zmiana utrwalonych zwyczajów nie jest prostym doświadczeniem.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie