Karta tarota Siódemka mieczy symbolika

Karta tarota Siódemka mieczy symbolika

Symbolika i znaczenie karty Siódemka mieczy

7 mieczy wskazuje na niecodzienne rozwiązywanie problemów. Człowiek wykazuje się zaradnością, jednak to, co robi, nie można uznać za honorowe. Wybiera najłatwiejszą ścieżkę do celu, która po czasie okazuje się niewłaściwą decyzją. Spotyka wiele komplikacji, przez co ścieżka okazuje się bynajmniej nie tą najprostszą. 7 mieczy nierzadko przedstawia wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dokonał czegoś niedobrego, np. wykorzystał pewną osobę, przez co próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współpracy, a wprost przeciwnie – analizuje gdzie jeszcze może osiągać korzyści i wprowadzić nikczemne praktyki. Recz jasna w tym wszystkim ma własny cel.

Siódemka mieczy: tarot osoba

Musimy zachować szczególną rozwagę. Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce nie będzie miała właściwych zamiarów. Może nas wykorzystać bądź też okłamać. Prawdopodobnie będziemy jej do czegoś potrzebni i tylko z tego powodu utrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową zaradność wykorzystuje do niegodziwych, egoistycznych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Siódemka mieczy a relacja uczuciowa

Bardzo prawdopodobne, że związek jest rezultatem pozytywnego rezultatu, jeżeli chodzi o rozważania dotyczące osiągania korzyści. Karta może oznaczać również, że partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Wyłaniają się wahania, a relację opanowała pasywność.

Karta Siódemka mieczy: finanse

Brak stabilnego zatrudnienia albo zgoła zmiana pracodawcy. Trzeba zachować ostrożność w strefie zarówno materialnej, jak i zawodowej, gdyż 7 mieczy często wskazuje na podstępne metody działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie otrzymamy wypłaty albo zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

Siódemka mieczy rada

7 mieczy prosi, żebyśmy wykazali się odkrywczością i innowacyjnością. Nietypowe rozwiązania mogą być tymi najlepszymi. Trzeba też zachowywać się tak, żeby nie rzucać się w oczy. Karta uczula też na samolubne impulsy – nie zapominajmy o szacunku, prawdomówności i respektowaniu praw innych. Jeżeli będziemy działać haniebnie, los zwróci się przeciwko nam.

Siódemka mieczy tarot przeznaczenie

Karta może pokazywać na sytuacje, z których można zrobić własny zysk. Często też mogą być skrywane realne zamiary. Czynności zaś wykonywane jedynie pod publikę. Co więcej, zdarzenia te mogą, choć nie muszą przyjąć nietypową, niespotykaną postać.

Siódemka mieczy na miłość

Nie należy wierzyć osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy zetknąć się z szeregiem poczynań godnych potępienia. Dopuszczenie się zdrady, rozliczne kłamstwa bądź też co gorsze traktowanie nas interesownie przez pryzmat wielkich korzyści jest chlebem powszednim dla tego człowieka. Lepiej się trzymać z dala.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2024 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie