Zła energia w domu

Jak się jej pozbyć ? Poniżej kilka wskazówek:

Wybaczenie

Każdy żal i złość, które w sobie nosimy działają na nas negatywnie. To wielka blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się uwolnić. Sprawia nam ból każdego dnia na nowo. Nie dość, że nie mamy miejsca w życiu na ciekawe doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Z tego właśnie powodu powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z lekcji, jaką dostaliśmy, zapamiętać jej przesłanie i nigdy nie wracać do tego, co nas niszczyło.

Afirmacje i mantry

Zła energia w domu

Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z negatywnych energii. Należy też dbać o swoje wysokie wibracje. Idealnym pomysłem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy zaczynasz dzień, odczuwasz silny stres lub lęk. Masz możliwość wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz również tworzyć swoje własne afirmacje dopasowane do twoich potrzeb. Będą doskonałe na początek dnia i do wykorzystywania ich w chwili, gdy zalewają cię negatywne myśli. Warto też nauczyć się słuchania, czy też śpiewania mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Oczyszczające amulety

Amulety pomagają się uchronić przed negatywnymi emocjami i energią z zewnątrz. Kamienie mają różne cechy i działanie, niektóre z nich ściągają złą energię, która w nas się znajduje, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można kupić gotowy amulet sugerując się jego właściwościami lub stworzyć swój własny, od początku. Kupując gotowy amulet dobrze jest zdecydować się na taki, który zrobiony jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, powinno się oczyszczać w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, przynajmniej raz na tydzień.

Koty

Kot potrafi zmienić energetykę w każdym domu, a robi to poprzez przekształcenie energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i często ja pochłania. Ale nie jest dla niego dobra energia, która jest pozytywna i korzystna dla człowieka. Nie spędzaj zbyt wiele czasu w ulubionym miejscu wypoczynku tego wąsatego pupila. By mieć dobry sen, zobacz, gdzie najchętniej przesiaduje bądź odpoczywa kot i nie stawiaj tam łóżka. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

Sól ma właściwości oczyszczające

Sól kuchenna może przydać się nam do skutecznego, domowego oczyszczania energii. Sól potrafi wchłaniać złą energię. Wystarczy, że do każdego zakamarka w pomieszczeniu nasypiesz po szczypcie soli. Zostaw ją na 2 dni. A co potem? Wystarczy, że ją usuniesz. Jeżeli zaś chcesz aby to Twoja osoba została oczyszczona, dosyp soli do kąpieli w wannie, lub wetrzyj ją w siebie kiedy bierzesz prysznic.

Przewietrzenie i sprzątanie

Brzmi jak coś oczywistego, mimo wszystko działa. Chaos oraz bałagan potrafią skutecznie zaburzyć energię w danym miejscu. Jeżeli ponadto nie przepływa przez nie świeże powietrze, właściwie uniemożliwia to solidne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Pierwszym, co zrobisz powinny być dokładne porządki. W zdecydowanej większości to właśnie domowe metody przywracania dobrej energii są w zupełności wystarczające, aby poprawić komfort naszego życia i odzyskać dobre samopoczucie. Jeżeli będziemy oczyszczać nasze mieszkanie często, osiągniemy jeszcze lepsze efekty. Posprzątaj rozrzucone, walące się po domowych kątach przedmioty do szaf, szafek czy półek. Pozbądź się zbędnego kurzu, poodkurzaj, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których prawie wcale nie używasz – możesz wyrzucić. Otwórz okna na oścież, pozwalając promieniom słońca oraz świeżemu powietrzu wejść do Twojego domu.

Rośliny doniczkowe

Kwiaty to jeden z najłatwiej dostępnych znanych nam filtrów negatywnej energii. Nie zapominaj, że to one produkują niezbędną nam do życia substancję – tlen. Im więcej masz go w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć korzystniej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Dodatkowo także sprawiają, że wilgotność powietrza jest większa i niwelują substancje ,które są szkodliwe dla organizmu ludzkiego.

Świece i ogień

Oczyszczające właściwości ognia znane są ludziom od setek lat. Rzecz jasna, nie oznacza to, że musisz palić ognisko we własnym mieszkaniu. Idealnie za to sprawdzi się tutaj świeca. Zapalona świeca nie tylko pięknie się prezentuje i tworzy klimat we wnętrzu – to właśnie jej płomień sprawia, że możesz wprowadzić ład i porządek w mieszkaniu. Do takiego zabiegu najlepiej użyć świecy woskowej, ale z powodzeniem możesz użyć w tym celu każdej białej świeczki, jak i zapachowej.

Podjęcie decyzji

Jednym z kluczowych działań musi być przede wszystkim prawdziwe przekonanie o tym, że chcemy oczyścić atmosferę i energię jaka panuje dookoła nas. Zdecydowane i dobre nastawienie jest najważniejsze. Tylko ono gwarantuje odpowiednią moc i siłę do zmiany swojego życia. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych decyzji oznacza silniejszą magię ochronną.

Kadzidła i kadzidełka

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie wydzielającego się dymu jest tutaj kluczowe, gdyż ma on silne właściwości uwalniające od niekorzystnej energii. Pospaceruj po swoim domu i okadź każdy kąt. Jeśli uważasz, że jest taka potrzeba, możesz też okadzić sama siebie.

Dźwięk

Dźwięk ma cudowne właściwości , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przespacerować się po domu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Natura w naszym życiu

Matka Ziemia ma cudowne zdolności transformacji energii. Im częściej przebywasz na łonie natury, tym masz wyższą wibrację. Przyroda podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób tworzysz pozytywną aurę dookoła siebie. Równie istotne korzyści to obniżenie poziomu stresu, często dużo lepszy nastrój, poprawa jakości snu, otwarty kreatywny umysł i poprawa koncentracji.

Kryształy górskie

Kryształ górski to niesamowity minerał, który odbiera i wchłania energię z otoczenia. Kamienie porozkładaj w różnych częściach domu – niedaleko miejsca, gdzie śpisz, na biurku obok komputera, bądź przy stole, gdzie jadasz albo przyjmujesz gości.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie