Klątwa i urok – objawy

Brakujące przedmioty prywatne

Bielizna lub ubrania (zwłaszcza używana) dają mocny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich bardzo prywatnych przedmiotów (powiedzmy zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta jako ogniwo w rytuałach, zarówno w dobrych jak i negatywnych celach.

Dziwne znaki na domu

Wiedźmy mogą potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium przy użyciu swoich magicznych znaków. Dostrzeżenie magicznych talizmanów niewiadomego pochodzenia w twoim domu świadczy o tym, że była tam czarownica lub ktoś, kto próbuje się do niej upodobnić. Symbol ten jest prawdopodobnie wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub narysowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, poinformuj policję, jeśli przypuszczasz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który wydarzył się na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po sprzątnięciu miejsca polej na nie wodę święconą.

Klątwa i urok - objawy

Chorujące drzewa i rośliny

Jeśli zdrowe rośliny domowe chorują bez wyraźnego powodu, na wstępie powinieneś zobaczyć glebę.
Zdarza się tak, że złe czarownice „pod przykrywką” chcą zakopywać magiczne przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe w łatwy sposób chorują, ponieważ nie posiadają efektywnego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one jako pierwsze zostają narażone na chorobę. Przetestuj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie zauważony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn zmobilizuj się na oczyszczenie. Pozbądź się tego przedmiotu. Porozmawiaj ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest chorych.

Dziwne płyny rozlane na progu Twojego domu

Niekiedy wiedźma może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje terytorium. Aby to zrobić, ciecz powinna zostać rozprowadzona dookoła Twojego mieszkania lub na twoim progu. Dostrzeżenie tego typu płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub rozbitym szkłem może świadczyć, że ktoś próbuje rzucić na ciebie klątwę.

Dziwne sprawy z amuletami

Amulety stosowane są po to, aby to one odniosły wszelkie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Dlatego też, gdy amulet się łamie lub zagubi się, oznacza to, że jego energia została zużyta. Wymień amulet na nowy i nigdy nie odnawiaj złamanego amuletu.

Znikające fotografie

Uważa się, że zdjęcia (szczególnie te starsze lub niecyfrowe) posiadają coś z twojej energii eterycznej. Mogą one autentycznie wpływać jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to stosowane jako punkt odniesienia dla wielu rytuałów, tak samo dobrych jak i złych. Z racji tego również zaginione zdjęcia z twojego pokoju lub mieszkania oznaczają, że ktoś może je zdobyć, aby wziąć je do mrocznych rytuałów.

Dziwne omeny

Dostrzeżenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie jest twoja, nie zapominaj, że możesz być zmuszona do czytania między wierszami. Wrony i sowy są także przyciągane przez magię, zarówno pozytywną jak i złą. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk przypadkowo przekroczy twoją drogę to tak samo jest omen. Spostrzeżenie ciemnego żółtka jajka jest uważane za mroczny omen czarnej magii. Jest to również sposób, aby rozpracować, czy jesteś przeklęta.

Podejrzane zachowanie zwierząt

Z reguły klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się dookoła przeklętego celu. Dlatego zwierzęta, które są silniej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się niecodziennie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – przede wszystkim kruki – latające wokół twojego domu lub terytorium. Psy szczekające w eter. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (zwłaszcza czerwone) przejmują miejsce (w którym ich przedtem ich nie zaobserwowałaś). Obserwuj uważnie zachowanie zwierząt. Spróbuj rzucić zaklęcie oczyszczające lub oblać dom wodą święconą.

Podejrzane bóle

Często atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co prawdopodobnie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest tak naprawdę sygnałem od twojej aury, że wydarzyło coś przerażającego. Głównie jeśli ten ból nie jest niczym, co kiedykolwiek czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% zdrowa. Każdy ból musi być na początek zbadany przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy zaczął się objawiać? Czy nasilił się podczas pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Dziwne przedmioty w Twoim domu

Czarownice, które wytypują cię za cel, muszą pozyskać łączność, aby efektownie cię przekląć. Aby to uczynić, muszą użyć kilka sposobów. Najczęstszym przyrządem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy myślimy, że jesteśmy łatwym kąskiem, możemy wykazywać zachowania identyczne jak przeklęci ludzie. Udaj się na posterunek, jeśli jesteś pewny, że ktoś zakradł się do twojego domu i zostawił coś strasznego, aby cię straszyć. Trzeba zgłosić każde możliwe „włamanie”, a także akt wandalizmu. Pozbądź się upiornego artefaktu. Co najważniejsze: Za żadne skarby nie wywalaj przeklętego artefaktu do jeziora.

Widzisz we śnie kogoś kto Cię przeklina

Często wiedźmy, które przeklinają, są rozwścieczonymi ludźmi, którzy są skorzy do robienia pomyłek. Z tego powodu również nie zmywają one wszystkich swoich śladów. Dlatego przeklęty cel jest w stanie zawzięcie zauważać go w swoich snach. To może być sygnał alarmujący.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie