Dopasowanie partnerów według daty urodzenia

Stosunek do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest mocno nastawione na pieniądze, sukces i chce znaleźć pracę poza krajem, a drugie chciałoby pracować w swoim kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli nakręceni na sukces albo wychodzili z założenia, że odpowiednia praca, którą kochacie w pełni wam wystarcza.

Kontakt między wami jest w porządku

Jeżeli ty i twój ukochany bez przerwy do siebie dzwonicie i wysyłacie SMS-y to idealny znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty nieustannie pragniesz być z chłopakiem w kontakcie, a on redukuje ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Wspieracie jeden drugiego

Dopasowanie partnerów według daty urodzenia

Nawzajem się nakręcacie i zachęcacie do akcji. Jesteście ze sobą nie zważając na otoczenie, zarówno w pozytywnych, jak i negatywnych momentach. Każde z was jest przekonane, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i może na niego liczyć w każdej sytuacji.

Stosunek do posiadania dzieci

Kluczowe, aby nie trafić na osobę o gruntownie innym podejściu. Np. ona pragnie dziecka, a on nie. W takim przypadku nie wypracujecie kompromisu. Jeśli obydwoje pragniecie mieć dzieci w przyszłości, gdy będziecie na to gotowi, to macie dobre podwaliny pod związek.

Zaufanie

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie nawzajem. Nie generujecie sobie powodów do zazdrości i zwątpienia. Lojalność i uczciwość to fundamenty waszego związku.

Macie identyczne podejście do małżeństwa

Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to w tym miejscu powstaje niezgodność. Jednakowo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona marzy o kościelnym, ty o cywilnym lub przeciwnie. Szanse na to, że się dogadacie są nikłe.

Ciekawicie się nawzajem

Nieustannie jesteście siebie ciekawi i poznajecie się jak za pierwszym razem. Sporo rozmawiacie, stawiacie sobie pytania i z przyjemnością poznajecie odpowiedzi. Chcecie się jak najbardziej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Macie podobne poczucie humoru

To bardzo ważne, aby jedno z was nie było śmiertelnie poważne, a drugie żartownisiem, bo się będziecie nieprzerwanie kłócić. O wiele lepiej dogadują się osoby posiadające podobne poczucie humoru.

Radzicie sobie z trudnościami

Chociaż nierzadko się kłócicie, to szanujecie się nawzajem i potraficie się pojednać. Potraficie rozstrzygnąć konflikty i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i przeszkodom na swej ścieżce.

Wyjazdy

Jeśli jedno z was najchętniej leciałoby do Hiszpanii, a drugie najzwyczajniej wyjechało w rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie dogadacie.

Jesteście podobnie inteligentni

To istotne, abyście obydwoje byli w równej mierze inteligentni, ponieważ wtedy potraficie się porozumieć. Osoba, która jest zobligowana wszystko tłumaczyć osobie, która nie rozumie nawet dziecinnych rzeczy, szybko się irytuje funkcją nauczyciela.

Macie zbliżone poglądy

Jesteście jednomyślni w szczególnych życiowych sprawach. Posiadacie identyczne przekonania i poglądy w istotnych dla Was sprawach. Oprócz tego patrzycie w przyszłość podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

Sprawy łóżkowe

Jeśli kobieta ceni sobie intensywny i czuły seks, a mężczyzna pragnie żywiołowych akcji, seksu analnego, BDSM, to szansa porozumienia jest nieznaczna. Ona nie powinna wyrażać zgody na coś, co budzi w niej opory, a on będzie z z tego względu odczuwał narastającą frustrację.

Spędzacie czas razem

Cieszycie się swoim sobą i lubicie przebywać razem. Wszystkie luźne momenty staracie się spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zapracowani i macie mało czasu, potraficie wynaleźć dla siebie odrobinę czasu sam na sam.

Wartości w wierze

Zbliżone podejście do sprawy wiary jest bardzo kluczowe dla pomyślnego związku. I nie chodzi w tej kwestii wyłącznie o to, byście oboje byli mocno religijni, ale o zbliżone podejście do kwestii dobra i zła. Taki sam kodeks moralny to klucz do przygotowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Dobrze się dogadujecie

Wiadomo, że dobra komunikacja jest podstawą owocnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą się porozumiewać bez względu na temat, nie ma między Wami niedopowiedzeń, zagadek i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i prawdomówni. Skrupulatnie się słuchacie i okazujecie zainteresowanie tym, co ma do przekazania druga osoba.

Pracujecie w podobnych porach

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy na drugą zmianę, to normalne, że zostaje wam mało czasu na rozmowę i przebywanie w swoim towarzystwie. Czy uda się w ten sposób żyć na dłuższą metę?

Sposoby odżywniania

Ona lubi sushi, a on nie jest smakoszem surowej ryby? Ona zajada się owocami morza, a on najchętniej jadłby codziennie w fastfoodach? To bardzo źle. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do udanego związku. Jeśli zatem wy lubicie jeść to samo, jesteście szczęściarzami.

Miejsce zamieszkania

On marzy o tym, by mieszkać i wykonywać pracę zawodową w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Przejrzyj na oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z upływem czasu i tak będzie jej to wypominać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie