Czego oczekiwać po kontakcie z wróżką ?

Czego oczekiwać po kontakcie z wróżką ?

Zadawaj konkretne pytania

Możesz udać się do wróżki, aby zyskać informacje na temat danych rzeczy. Między innymi, pragniesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie właściwa lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Określanie bezpośrednich pytań może okazać się przydatne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, czemu poświęcić najwięcej uwagi. Doświadczenie pójścia do wróżki, bez względu na to, czy jest to rozmowa online, czy także fizyczna wizyta, potrafi być przytłaczające. Czasami odczyty mogą nie zawierać dla Ciebie sensu w trakcie rozmowy. Ale znaczenia z pewnością lada moment się rozwiążą. Bez ustanku będą znaki, na które musimy zwrócić uwagę, które mają związek z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś dowiedziała się więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby posiąść lepszą kontrolę nad swoim życiem. Te odczyty pomogą Ci dodatkowo połapać się, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Czego oczekiwać po kontakcie z wróżką ?

Poproś o wyjaśnienie

Czy coś jest dla Ciebie nie do pojęcia? Twoja wróżka będzie zadowolona, w momencie gdy pozna Twoje pytania lub wątpliwości. Twoja wróżka powinna rozwiązać w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im bardziej będziesz się czuła komfortowo, tym jaśniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

Przyjazny klimat

Wróżka ma na uwadze, że ludzie, którzy przychodzą do niej z wizytą, są prawdopodobnie rozdrażnieni i oszołomieni. Głównie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na sugestie mające związek z utrapieniami, które mają. Zawsze dbają o to, aby ich goście czuli się lubiani. Też po to, aby pokazać im, jak doskonale rozumieją, jak mocno są podenerwowani i aby pomóc im się uspokoić.

Pierwsza wizyta może zostawić niedosyt

Pierwsza wizyta jest dużym przeżyciem. Jesteś zdenerwowana i masz mnóstwo wymogów. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości lub powie Ci wszystko na temat tego, jak żyjesz. Tak samo jak Ty jesteś podenerwowana i próbujesz szukać pomocy, tak samo wróżka wypruwa sobie żyły, by nadać sens wszystkim wibracjom i wizjom, które otrzymuje od Ciebie, aby dać Ci konkretne odczyty, które są sensowne.

Zbytnie przywiązanie do osoby wróżącej

Czasami Ty i wróżka, u której byłaś nie całkiem do siebie pasujecie. Jest to w zupełności w porządku, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do znalezienia kogoś innego. Na pewno nie oznacza to, że coś jest nie tak ani z tobą, ani z wróżką. Być może po prostu wasze energie nie były się kompatybilne. Nie oznacza to, że nie będziesz czuła się dobrze w obecności innej wróżki.

Sprawy prywatne

Wróżka musi połączyć się z tobą na takiej zasadzie, żeby była w stanie zdobyć treściwsze i sensowniejsze odczyty na podstawie Twoich wibracji. Nawet czołowa wróżka będzie zmuszona zadać Ci osobiste pytania i wytłumaczyć Ci pewne części tego, co zobaczyła lub zdobyła od Ciebie. Nie zapominaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które uzyskują.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie