Czy stracę swoją pracę ?

Twoje cele przestały być istotne

Nikt nie zadaje Ci pytań o to, jakie są twoje zamierzenia zawodowe ani następne założenia.

Dzień świstaka

Twoja praca jest niebywale mechaniczna, porywa cię rutyna. Kiedy twoja pozycja zawodowa wydaje ci się zastygła, niełatwa do poruszenia i nie dostrzegasz nadziei na rozwój czy poszerzenie poziomu odpowiedzialności, to sygnał, że znalazłaś się w martwym punkcie kariery.

Czujesz się zbyt pewnie w firmie

Status quo często przynosi poczucie nadmiernego komfortu.

Czy stracę swoją pracę ?

Firma zatrudnia osoby z zewnątrz

Jeżeli będziesz pewna, że firma woli zatrudniać na odpowiedzialniejsze posady ludzi z zewnątrz, zamiast dawać szanse podwyżki swoim ludziom, jesteś w stanie połapać się, że nie jest to miejsce, w którym twoja kariera mogłaby się rozwinąć.

Nie docenianie Twojej pracy

Zdarza się, że dyrektor nie szanuje twojego zaangażowania się w rozkwit firmy, nie rozpoznaje twoich umiejętności, pomija cię przy awansach albo nie daje ci wplątywać się w bardziej wymagające obowiązki. Nie da się mieć nadziei na to, by sytuacja miała się nieoczekiwanie polepszyć.

Praca nie daje ci wyzwań

Twoje zawodowe obowiązki, szef czy współpracownicy nie powodują, że czujesz, abyś realizowała w pracy wyzwania. A przez to przegrywasz możliwość na rozwój.

Zobacz również: https://blog.otylia.pl/czy-strace-prace/

Przestałaś być faworyzowana

Jeśli nie jest faworytem członków managementu, którzy przy podarowaniu awansów czy podwyżek preferują swoich ulubieńców, możesz na na dłuższy czas utknąć na stanowisku, które już zajmujesz.

Niesprawiedliwość jeśli chodzi o wynagrodzenie

Choć może wydawać się to dziwne, za niepokojący sygnał trzeba uznać tak samo bycie wynagradzanym zbyt nisko, jak i pensje wyraźnie przekraczającą rynkowe stawki.

Twoje zdanie przestało się liczyć

Twój głos nie jest więcej słyszany a twój pomysł w jakiejś kwestii nie zmienia nic. Są sytuacje, że przełożony jest rozzłoszczony, w momencie gdy sugerujesz nowe projekty. To jest sytuacja bez rozwiązania, w której szefowie życzą sobie, by podwładni nie trzęśli łodzią. Dla większości osób jest to chwila nie do przebolenia.

Brak wsparcia dla twojego planu rozwoju

Czasem przełożony pyta się o twoje cele i plany, ale finalnie go one nie interesują

Brak sprawiedliwych zachowań

Czasem zauważasz, że twoi koledzy z pracy dostają propozycje, które dla ciebie są nieosiągalne.

Nie czujesz się członkiem grupy w pracy

Jeżeli nie czujesz się elementem zespołu i nie wnosisz nic do niej, nie powinnaś na siłę starać się w niej zadomowić.

Robotyzacja

Stajesz się bezużyteczna, niedzisiejsza, możesz być odsunięta przez wzgląd na nowe technologie.

Szef nie ma dla Ciebie czasu

Nie potrafisz dogadać się z pracodawcą, by nadać projektowi bieg. Twoje idee są niezauważalne, e-maile pozostają bez odpowiedzi, a sama myślisz, że złapałaś Pana Boga za nogi, w momencie kiedy dasz radę zastać kierownika w toalecie. Wychodzi na to, że jesteś bagatelizowana.

Twoja firma staje się niewypłacalna

Twój research doprowadził do tego, że zdałaś sobie sprawę, iż firma nie radzi sobie dobrze. Nie daje sukcesów, nie rozwija się. Biurka kolegów z pracy są opustoszałe, ze względu na to, że nie ma zadań, nad którymi mogliby pracować. To jest sygnałem, że firma upada. Tym bardziej nie należy w niej tkwić, jeśli manager nie raczył cię o tym poinformować.

Wynagrodzenie i stanowisko pozostaje bez zmian

Robisz to samo przez ponad dwa lata, nie zyskujesz lepszego wynagrodzenia ani awansu, a zakres zadań, które są tobie powierzane, nie zmienia się. Są osoby, które mogą lubić pracować bez przerwy nad tymi samymi projektami, nikt jednak nie chce pracować podczas gdy wie, że nic więcej go w firmie nie czeka.

Utraciłaś motywację i entuzjazm

Każdego dnia czujesz się tak samo jak w poniedziałek rano. To, co wcześniej sprawiało ci przyjemność, teraz jest dla ciebie męką. Praca nie stawia ci wyzwań i nie budzi u ciebie ekscytacji.

Wartości firmy są inne od Twoich

Czy chodzi o różnice kulturowe, różnorodne podejście do aspektów środowiskowych, odpowiedzialności społecznej czy etyki – nieważne. Jeżeli widzisz, że występują niezgodności pomiędzy twoimi wartościami a wartościami prezentowanymi przez firmę, nie powinnaś wiązać z nią swojej przyszłości.

Brak doceniania starań

Na horyzoncie nie dostrzegasz pochwały. Niezależnie od tego, co robisz, nie jesteś doceniana. Mogłabyś dla firmy zrobić wszystko, co w twojej mocy, a i tak nikt by tego nie zauważył.

Nikt nie oczekuje od Ciebie, że się poprawisz

Kiedy próbujesz zmodyfikować swoją pozycję w firmie, pogłębić zakres swoich obowiązków albo skierować swoją karierę na nieco inny tor, a wszystko to nie daje rezultatu – to czas, aby rozejrzeć się za inną pracą.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie