Jak się dowiedzieć, czy on kogoś ma ?

Zaczynasz mu nie ufać

Jest to zarówno oznaka zdrady, jak i przesłanka, że coś po prostu nie jest w porządku z waszym związkiem. Większość ludzi, którzy zostali oszukani, ma świadomość kim była ta druga osoba. Nazwij to intuicją czy też klasyczną obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu dziewczyna, przy której czujesz się najbardziej niepewnie.

Jesteście bardziej znajomymi niż parą

Ten symptom jest wyjątkowy na wiele sposobów, lecz przede wszystkim dlatego, że może być zarówno przyczyną jego niewierności, jak i wskazówką, że to już koniec między wami. Jeśli regularnie odrzucałaś go w łóżku, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zerwać z Tobą dla kogoś wykazującego większe zainteresowanie. Jeśli to się zaczęło, gdy utwierdziłaś się w przekonaniu, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to sygnał, że dostaje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Nie chce z Tobą wychodzić na miasto

Jak się dowiedzieć, czy on kogoś ma ?

Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających czyni, kiedy porzucają swoją główną dziewczynę dla innej kobiety, jest coraz rzadsze bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to sukcesywnie, a faceci niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich żon w domu podczas imprez firmowych.

Konkretna osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych znaków, że ktoś może Cię zastąpić. Partner przeważnie traktuje pierwszoplanowo kobietę, którą darzy uczuciem. Jeżeli wychwycisz, że partner wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemal pewne, że on zaczyna coś do niej czuć. Jeśli podejmowałaś próbę rozmowy z nim o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to rzeczywisty sygnał, że wreszcie skończy się to zakończeniem relacji.

On się uczuciowo od Ciebie oddala

W momencie kiedy on decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To objawia się na wiele możliwości, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, niechęci do rozmowy z Tobą, lodowata postawa partnera wobec Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż uprzednio. Oprócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również przesłanka, że on nie myśli o waszej relacji przyszłościowo.

Próbował Cię rzucić, ale nie potrafił podać powodów tego zachowania

Częstokroć, w momencie gdy panowie pragną szybkiego rozstania bez jakiegokolwiek sygnału ostrzegawczego, to robią to z powodu tej drugiej. Jeśli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest wysokie ryzyko tego, że myśli o zrobieniu tego ponownie.

Przestał się starać

Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która rzeczywiście pragnie, aby podtrzymać związek? Jeśli tak, to być może on stara się dać Ci powód, żebyś zakończyła ten związek. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać interesować się do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Czas, który spędza z Tobą gwałtownie się kurczy

Kiedy niewierni decydują się na zdradę partnera z ich głównego związku, dziewczyny, które są zdradzane, rychło dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami ulega ograniczeniu. Nie jesteś już najważniejsza dla niego, gdyż on preferuje spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą kobietą niż z Tobą.

Został przyłapany na kłamstwie wcześniej

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni, którzy już wcześniej bywali niewierni, są bardziej skłonni do tego, aby rzucić Cię dla innej kobiety. Jeżeli wciąż to robi to, musisz go rzucić zanim on porzuci ciebie.

Odsuwa Cię od swojego życia i swoich planów

Bardzo dużo osób potrafi określić, kiedy są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu partnera. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż wycina Cię z przyszłych planów, to prawdopodobnie chce Cię rzucić.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie