Dlaczego mam pecha do facetów ?

Zobacz również: https://blog.otylia.pl/brak-szczescia-w-milosci/

Pawie pióra

Pawie pióra w domu zwiastują niepowodzenia w życiu rodzinnym. Przesąd ten wywodzi się z charakteru tego zwierzęcia. Paw jest bardzo czujny, w sytuacji niebezpieczeństwa wszczyna głośny alarm. W związku z tym utarło się, że paw może przewidzieć niedaleką śmierć. Możliwe, że stąd w niektórych z nas jest zadomowiony strach przed pawimi piórami.

Pamiątki

Przedmioty, które dostaliśmy od ludzi, z którymi już nie nie mamy kontaktu, pokłóciliśmy się czy rozstaliśmy się w nerwowej atmosferze lepiej się ich pozbyć. Cała negatywna energia, jaka płynie z nich, potrafi przenieść się na nasze mieszkanie i na nas samych.

Niedziałające zegarki

Dlaczego mam pecha do facetów ?

Zegary szczególnie te pamiątkowe, rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie posiadają swój wdzięk. Jednak jeśli się zniszczą i nie jesteśmy w stanie ich przywrócić do poprzedniego stanu to rozsądniej jest pozbyć się ich z domu. Przesąd mówi, że zegar, który zatrzymał się nagle i niespodziewanie pokazuje godzinę nieszczęścia. Zgodnie z zasadą Feng shui niedziałające gadżety, które wyznaczają czas, mogą zrobić mnóstwo trudności.

Fotel do bujania się

Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel przyciąga siły nieczyste, które chętnie się w nich goszczą. Zatem prawdopodobnie lepiej nie mieć takiego bujanego fotela niż w przyszłości odczuwać strach.

Ustawienie miejsca do spania

Jednym z największych grzechów w aranżacji to ustawienie łóżka tak, aby nogi były wycelowane do drzwi. To nie jedyny powód, aby tak właśnie go nie stawiać. Przesądy twierdzą, aby cieszyć się wieloletnim i szczęśliwym życiem, wezgłowie powinno być zorientowane na południe.

Źle postawiona miotła

Należy pamiętać, że jej odstawienie na miejsce odgrywa kluczową rolę. Po skończonym sprzątaniu miotła a właściwie jej włosie musi być w pozycji zawsze w dół. Pozostawiona w odwrotnym kierunku sprowadzi do mieszkania pecha i przepędzi miłość.

Popękane lustro

Według feng shui nie powinno być ułamane, odbarwione i uszkodzone. Musimy je stale utrzymywać w czystości. Lepiej poza tym nie ustawiać ich naprzeciwko naszego miejsca do spania. Krąży też od wielu lat przesąd, że ułamane lustro to siedem lat nieszczęścia. Pęknięcie na własnym odbiciu poza tym nie kojarzy się dobrze.

Myśliwskie trofea

Wypchane martwe zwierzęta na ścianie to najbardziej spotykana ozdoba w starych drewnianych chatkach i nikt ich już nie pragnie wieszać na ścianach w swoich pięknych domach. Oprócz prostych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to dodatkowo przynoszą one najgorszy rodzaj pecha, związany ze śmiercią.

Nieaktualna karta w kalendarzu

Stary kalendarz to taki sam symbol pecha co wadliwy zegar. Według przesądów zatrzymanie na konkretnym dniu potrafi wprowadzić szereg niepowodzeń. Aby uchronić się przed pechem, lepiej nie zapominaj o pozbywaniu się starych kartek kalendarza.

Kaktusy w mieszkaniu

Osoby, które wierzą w przesądy, muszą sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui wskazuje, że rośliny, które są wyposażone w kolce (wszystkie z wyjątkiem róż) są wypełnione złą energią oraz pechem zatem ich właściciel musi być uważny w tej kwestii. Osoby przesądne powinny oprócz kaktusów pozbyć się zdechłych i suchych kwiatów.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie