Dlaczego wierzymy wróżkom ?

Oto kilka powodów, dlaczego korzystamy z wróżb, radzimy się wróżek, czytamy horoskopy:

Podniesienie poziomu empatii

Pewni ludzie bawią się w obwinianie się i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zapewnia trzeźwe spojrzenie na okoliczność, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla drugiego człowieka.

Polepszenie intuicji

Dlaczego wierzymy wróżkom ?

Jeśli wątpiłeś w swoje przeczucia, zdobycie zbliżonych informacji zwrotnych od wróżki może pomóc Ci bardziej zaufać swojemu wewnętrznemu głosowi. Z czasem zdobędziesz lepsze zaufanie do tej umiejętności, co w dużej mierze wpłynie na twoje rozeznanie w życiu.

Przewodnik duchowy

Wszyscy mamy przewodników duchowych, którzy mają na nas oko. Jednak to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową zdolność do zawierania takich połączeń i pomogą Ci w tej sprawie.

Poprawienie pewności siebie

Ludzie niejednokrotnie nie zważają swoje przeczucia, myśląc, że ich podejrzenia są bezzasadne. To może sprawić, że mnóstwo osób kwestionuje swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł robił im psikusy. Wróżba jest w stanie udowodnić słuszność przeczuć lub zastrzeżeń. Dodatkowo, może to kierować do większego poczucia siły, co jest w stanie wyraźnie zwiększyć pewność siebie.

Odważniejsze podejmowanie wyborów

Być może konkretna osoba chce podjąć skomplikowaną decyzję, natomiast nie jest przekonana co do jej rezultatów. Wróżka potrafi zdradzić różne możliwe zdarzenia tak, że te decyzje mogą być podjęte z wyższym stopniem pewności.

Pomoc w żałobie

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne mogą dać wspaniałą terapię dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich rodziny i przyjaciół.

Przygotowanie na nadchodzącą przyszłość

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak ewentualność, że określone wydarzenia się zdarzą. Wróżka pomoże Ci przygotować się na to, co możliwe, że zmierza w Twoją stronę.

Przełamywanie blokad

Nie wszystkie trudności, z którymi ludzie się stykają, są namacalne. Wróżki mogą dotrzeć do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wybawić cykle karmiczne, krzywdy z dzieciństwa i wszystkie rozżalenia, których wciąż w Tobie tkwią.

Alternatywne podejścia

Wszyscy mamy możliwości, które ułatwiają nam dokonywać rozważnych wyborów. Jednak możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które mamy. Czytanie z kart potrafi pokazać różne ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

Polepszenie klarowności

Ludzie mogą pozyskać jasność, przyjmując więcej danych od wróżki i zdekonstruować wszelkie fałszywe przekonania, domysły i postrzeganie w swoim życiu.

Równowaga uczuciowa

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest pożyteczne dla Twojej pewności siebie, co także efektywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Pomoc zwierzętom domowym

Chociaż większość ludzi nie jest w stanie pojąć wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty posiadają swój osobisty język. Wróżki, które współpracują ze zwierzętami, są w stanie wyczuwać energię zwierzęcia i dawać te dane jego właścicielowi.

Rozważanie niewyobrażalnych możliwości

Nasze umysły są w stanie być naszym największym skomplikowaniem, powstrzymując nas od uzmysłowienia sobie odmiennych możliwości. Obca osoba, przypatrująca się z zewnątrz, może zobaczyć rzeczy z odmiennego punktu widzenia, proponując Ci więcej opcji, których przedtem nie brałaś pod uwagę.

Wskazówki i kierunek

Niekiedy ludzie po prostu potrzebują wiadomości zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na odpowiedniej drodze. Wróżki są w stanie ukazać Ci obszary, które wymagają naprawy.

Kontakt z tymi, którzy odeszli

Wróżki są w stanie dotrzeć do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy zmarli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie mogą dostać rozmaite dodatkowe wiadomości, które ich bliscy mają dla nich.

Potrzeba wygadania się

Człowiek może pragnąć jedynie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

Przeszłe życia

Wróżki są w stanie penetrować twoje przeszłe życia i pomóc ci zrozumieć, jak pewne sprawy ilustrują twój teraźniejszy cykl życia. Zyskasz wiele jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Praca z aurą

Niektóre wróżki, które specjalizują się w pracy z energią, są w stanie zobaczyć, gdzie konkretna osoba może mieć energetyczne zatory. Potrafią również zarekomendować różne kryształy lub techniki, aby pomóc oczyścić czakry i przywrócić równowagę ciała.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

© 2023 - ezoterika.com.pl - Polecana wróżka przez internet. Wróżby z tarota online Kategorie